ЗНО та випускні вечори 2017
встановлення ппзш
Встановлення ППЗШ на вул.Шумського 8-10
24.05.2017
центр комунального
Центр комунального сервісу: нововведення 2017
26.05.2017
Показати все

ЗНО та випускні вечори 2017

Уже завтра, 26 травня, у столичних школах пролунає «останній дзвінок». На відміну від минулого року, цьогорічні випускники матимуть цілий місяць на підготовку до свого головного свята – випускного вечора. Це пов’язано зі змінами в проведенні ЗНО.

В 2016 році ЗНО розпочалося під час учбового року – 5 травня. Предметами, результати яких враховувалися як результати ДПА були українська мова та література і історія України або математика (на вибір). Тож до кінця травня результати з цих предметів були відомі і внесені до підсумкових атестатів. Тому й випускні вечори відбулися одразу після останнього дзвінка.

Цього року проведення ЗНО розпочалося по завершенню навчального року – 23 травня. Саме в цей день випускники складали ЗНО з української мови та літератури. Головна новація ЗНО 2017 – введення третього предмету, результат якого буде враховано як ДПА. Цей предмет випускники обирають на свій розсуд. Таким чином продовжується об’єднання складання ЗНО і ДПА. Всього учасникам ЗНО дозволяється складати не більше 4 предметів.

ЗНО триватиме з 5 травня до 16 червня, а результати з усіх предметів повинні бути оголошені до 23 червня. Тоді їх і занесуть до додатків атестатів. Саме по цій причині цьогорічні випускні бали пройдуть не раніше 24-25 червня.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *