Запобіжні заходи в зв’язку зі спалахом захворюваності на кір

Запобіжні заходи в зв’язку зі спалахом захворюваності на кір

План будівництва Великої Кільцевої автомобільної дороги
05.01.2018
GetmanCar – нові можливості оренди автомобілів
13.01.2018
Показати все

Запобіжні заходи в зв’язку зі спалахом захворюваності на кір

У столиці впродовж 10 днів нового року на кір захворіла 61 особа, з них 49 – діти. В зв’язку з цим комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про запровадження протиепідемічних та профілактичних заходів, завдяки яким має зменшитися розповсюдження хвороби. Про це було повідомлено першим заступником голови КМДА Миколою Поровозником під час брифінгу 10 січня. Він акцентував, що вводять не карантин, а саме запобіжні заходи.

Які заходи передбачені:

  • Перевірка усіх дітей, які відвідують дошкільні та шкільні навчальні заклади будь-якої форми власності, на наявність щеплень проти кору. Діти, у яких відповідні щеплення відсутні та які раніше не хворіли на кір, не допускатимуться до навчально-виховного процесу.
  • Вводиться обмеження на проведення масових заходів в усіх установах та організаціях.
  • Рекомендується забезпечення необхідного санітарно-гігієнічного утримання приміщень усіх столичних установ, а саме: регулярне провітрювання, підтримання оптимальних температур і ретельне вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів.

Передбачається, що дані обмеження діятимуть щонайменше 21 день, що відповідає тривалості інкубаційного періоду захворювання.

При підозрі на кір рекомендується викликати лікаря і чекати його вдома, щоб запобігти подальшому розповсюдженню хвороби.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *