З карти додому – нова послуга Укрпошти
Парк Наталка – оновлене місце для прогулянок киян
29.05.2017
Знову зростуть тарифи на гарячу воду та опалення
31.05.2017
Показати все

З карти додому – нова послуга Укрпошти

Укрпошта цьогоріч не тільки провела ребрендинг, а й запустила цілу низку нових послуг. Однією з таких послуг став переказ «З картки додому». На даний момент це унікальний переказ коштів, який не може запропонувати жодна інша компанія.

Для того, щоб переказати кошти відтепер не потрібно йти до поштового відділення. Достатньо мати доступ до мережі Інтернет і платіжну карту Visa або MasterCard будь якого банку країни. На сайті Укрпошти слід вказати дані отримувача і суму переказу. Далі, після повторної перевірки даних, відбувається перехід на сайт партнера Рortmone.com, де і здійснюється оплата.

Доступні 2 варіанта послуги: готівка додому або готівка на відділення. У першому випадку переказ коштів займе 2 робочих дня і листоноша принесе гроші безпосередньо до оселі отримувача. Для одержання переказу йому потрібно пред’явити паспорт. Вартість цієї послуги 1% від суми переказу + 19 гривень.

Переказ коштів на відділення займе всього 15 хвилин. Але його можна здійснити тільки на автоматизовані відділення Укрпошти. З їх переліком можна ознайомитись на сайті. Ця послуга дещо дешевша. Її вартість: 1% від суми + 5 гривень.

Реалізація послуги стала можлива завдяки співробітництву Укрпошти з «Райффайзен Банком Аваль» і Рortmone.com.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *