Вступна кампанія 2017
Лічильники обліку тепла та води повинні бути в кожній квартирі
27.06.2017
Мій сучасний культурний центр – програма по осучасненню муніципальних кінотеатрів
30.06.2017
Показати все

Вступна кампанія 2017

Саме сьогодні розпочалась вступна кампанія 2017. З цього дня вступники отримали можливість реєструвати електронні кабінети. Термін реєстрації закінчиться в 18:00 25 липня.

Прийом документів для вступу до ВНЗ на підставі сертифікатів ЗНО розпочнеться 12 липня і завершиться 26 липня о 18 годині. Термін прийому документів на спеціальності які передбачають вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди буде дещо коротшим і завершиться о 18:00 20 липня.

Рейтинговий список буде оприлюднено не пізніше 12:00 1 серпня. Після цього відбуватиметься зарахування студентів: спочатку на бюджет (до 7 серпня), а далі на контракт (до 30 вересня).

Які зміни в умовах вступної кампанії:

  • Вступники можуть звертатись до приймальної комісії будь-якого ВНЗ для отримання консультації по створенню електронного кабінету, внесенню заяви і подачі атестату до будь-якого ВНЗ.
  • На навчання за рахунок бюджету можна подавати 9 заяв на 4 спеціальності. Відсутнє обмеження на кількість поданих заяв на контрактну форму.
  • На 10% збільшено держзамовлення на технічні, природничі та педагогічні спеціальності.
  • Громадянам України, які завершили загальноосвітній заклад за кордоном в рік вступу, дозволяється вступати до ВНЗ за іспитами, але лише на контрактну форму навчання.
  • Вступники отримали можливість змінювати обрану спеціальність на іншу в межах одного ВНЗ після закінчення строку прийому документів. Таку можливість матимуть вступники на контракт за умови наявності ліцензійних місць і збігу конкурсних предметів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *