Березняки,  Новини

Вчитель року-2017: березняківські перлини

Вчитель року 2017: березняківські «перлини»

В 2017 році багато березняківських вчителів отримали відзнаку в конкурсі «Вчитель року 2017»! Дякуємо за сумлінну працю та професіоналізм!

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях, в двох з яких брали участь вчителі березняківських шкіл: НВК «Сузір`я» №209 Шаповал С.В., СШ №327 Кобзар І.А. та гімназія ім.П.Тичини №191 Почтаренко А.С. Вони стали лауреатами конкурсу та отримали подяку управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації разом з грошовою премією 500 грн.

Етапів відбору професіоналів було чимало: ведення блогу, тестування з фахової майстерності, відкритий урок 45 хвилин, самоаналіз та майстер-клас. Оцінювали інноваційність, презентативність, ефективність, ексклюзивність, артистичність, взаємодію з дітьми та нестандартний підхід вирішення питань. Всі відібрані вчителі своєю працею довели, що мають право отримати відзнаку Вчитель року 2017!

Також нагороди отримали березняківські вчителі фізкультури в конкурсі «Інноваційний урок фізкультури та урок фізкультури з елементами футболу 2017». Це вчителі фізичної культури НВК №30 «Еконад» Крамаренко В.О та СЗШ №195 Іванова Г.І. Обидва отримали звання Вчитель року 2017, грамоти управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації та сертифікати на грошову винагороду.

«Валерій Олександрович проявив себе як новатор, відзначає директор СЗШ №81 Зубар Т.В., діти поводилися дуже чемно та з інтересом брали участь в частині конкурсу «Інноваційний урок фізкультури». Почесне друге місце – це відзнака креативності! Галина Іванівна показала великий досвід в роботі з учнями в частині «Урок фізкультури з елементами футболу». Цей багаторічний досвід допоміг їй отримати перше місце на конкурсі».

Дякуємо та бажаємо успіхів в наступному році!