Як зміниться призначення пенсії після прийняття пенсійної реформи

Як зміниться призначення пенсії після прийняття пенсійної реформи

реконструкція теплотраси
Реконструкція теплотраси вздовж проспекту Соборності
07.07.2017
У Києві впровадять єдиний е-квиток для громадського транспорту
14.07.2017
Показати все

Як зміниться призначення пенсії після прийняття пенсійної реформи

Найближчим часом в Україні планують прийняти пенсійну реформу. Вона внесе чимало змін у пенсійне забезпечення.
Зокрема, для отримання пенсії потрібно буде мати щонайменше 15 років стажу. Якщо стажу буде менше, то на пенсію розраховувати не варто. Таким людям буде призначена соціальна допомога за сукупним доходом сім’ї після досягнення 65 років.
Якщо ж особа має 15 років стажу і бажає вийти на пенсію, то до 63 або 65 років вона отримуватиме соціальну допомогу, а по досягненню необхідного віку – звичайну пенсію за віком.
В 60 років отримувати пенсійні виплати за віком зможуть особи, які мають не менше 25 років трудового стажу. Проте, щороку вимога до розміру страхового стажу зростатиме і уже в 2028 році буде становити 35 років.
Вийти на пенсію по досягненню 63 років зможуть чоловіки і жінки, у яких буде 15-25 років стажу. Однак і тут передбачено щорічне збільшення кількості стажу на 12 місяців. Тож, у 2028 році мінімальний стаж для виходу на пенсію становитиме 25 років.
Слід зазначити, що досягнувши 60 років можна буде обирати – працювати далі чи придбати потрібну кількість страхового стажу для призначення пенсійних виплат. Сьогодні 1 рік страхового стажу коштує 16896 грн (сума мінімального страхового внеску Х 12 місяців).

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *