У Києві впровадять єдиний е-квиток для громадського транспорту

У Києві впровадять єдиний е-квиток для громадського транспорту

Як зміниться призначення пенсії після прийняття пенсійної реформи
11.07.2017
Water Hill знову у Києві!
18.07.2017
Показати все

У Києві впровадять єдиний е-квиток для громадського транспорту

Нещодавно на засіданні КМДА з питань транспорту, зв’язку і реклами було прийнято рішення про введення в столиці електронного квитка. Передбачається, що дана система повноцінно запрацює лише з другого кварталу 2018 року. Однак підготовка має розпочатися найближчим часом, коли буде оголошено тендер на закупівлю необхідного обладнання для системи е-квитків в наземному транспорті. До її розробки залучено підприємства «Київпастранс» та «Київський метрополітен».
На сьогоднішній день система електронних квитків з успіхом використовується у підземному транспорті, а вже наступного року вона буде введена в автобусах, трамваях та тролейбусах. Спочатку будуть придбані валідатори та бортові комп’ютери для наземного транспорту, а потім впровадиться інформаційна система е-квитка. За цей час має бути проведена модернізація обладнання метрополітену, що дасть змогу підключити її до новоствореної системи, яка стане єдиною для наземного і підземного транспорту.
Вважається, що дане нововведення дозволить зменшити втрати при зборі виручки в міському транспорті, вести автоматичний облік пільговиків, а також побороти корупцію в цій сфері.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *