У Києві розпочали впровадження Е-квитка
Енергозберігаючі заходи на Березняках: нові вікна на Тичини 3
12.12.2017
Центр комунального сервісу консультуватиме новостворені ОСББ
15.12.2017
Показати все

У Києві розпочали впровадження Е-квитка

В наземному столичному транспорті розпочали встановлювати і тестувати обладнання для автоматизованої оплати проїзду. Спочатку системи єдиного електронного квитка з’являться у трамваях і тролейбусах, а трохи пізніше і у автобусах. Всього до кінця року заплановано обладнати 500 одиниць громадського транспорту, а в наступному році – ще 1000.

З введенням системи в дію розрахуватись за проїзд можна буде декількома способами, що дозволить кожному пасажиру обрати найзручніший для себе. Оплата може здійснюватися за допомогою:

  • Картки киянина;
  • електронного проїзного;
  • безконтактної банківської карти;
  • смартфона;
  • паперового квитка з QR-кодом (для оплати за одну поїздку).

Оформлення і поповнення різних видів проїзних документів проводитиметься через електронні термінали або онлайн через Кабінет пасажира.

В перехідний період сплачувати за проїзд новими методами допомагатимуть кондуктори. Вони ж реалізовуватимуть разові квитки за потреби. Пільговикам потрібно буде фіксувати свій проїзд за допомогою Карти киянина.

Для контролю оплати проїзду використовуватимуться спеціальні термінали та валідатори.

Розраховують, що система автоматизованої оплати проїзду дозволить краще відслідковувати завантаженість маршрутів, кількість перевезених пільговиків, реальний прибуток тощо. Вважається, що використання Е-квитка буде зручним для пасажирів і прискорить оплату проїзду. Однак як це працюватиме на практиці, а особливо в години пік, поки не відомо.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *