Триває прийом заявок на участь у програмі співфінансування енергозаходів «70/30%»

Триває прийом заявок на участь у програмі співфінансування енергозаходів «70/30%»

Облаштування спортивного майданчика по Тичини 11-13
05.12.2017
Дитячий флешмоб на Тельбіні: Нагодуймо пташок разом!
10.12.2017
Показати все

Триває прийом заявок на участь у програмі співфінансування енергозаходів «70/30%»

В 2015 році було започатковано програму співфінансування заходів з енергоефективності у кооперативних будинках і ОСББ «70/30%». За цей період у ній взяли участь більше 200 будинків. На проведення робіт було витрачено 137 млн грн з міського бюджету і 64 млн грн оплатили мешканці.
Згідно з розрахунками, завдяки проведенню таких заходів з енергозбереженнями, вдалося зекономити близько 30 млн гривень. Наприклад, жителі одного з будинків, в якому минулого року за умовами програми було встановлено індивідуальний теплопункт, тепер сплачують за опалення лише 8-11 грн за 1кв. метр приміщення. В той час тариф для решти будинків становить майже 33 грн.
В поточному році в бюджеті столиці на фінансування цієї програми було закладено 30 млн грн. Але в зв’язку з великою кількістю заявок згодом обсяг фінансування збільшили до 115 млн грн.
1 листопада Департамент ЖКІ розпочав надання консультацій та прийняття заявок на участь у програмі на 2018 рік. Заявки прийматимуться до 22 грудня. Заплановано виділення 100 млн гривень з бюджету Києва у наступному році.
За умовами програми «70/30%» можна виконувати слідуючі роботи:
• утеплення фасадів будинків;
• обладнання будинків приладами обліку;
• встановлення індивідуальних теплових пунктів;
• заміна вікон та дверей;
• модернізація освітлення;
• модернізація інженерних мереж.
Ознайомитися з правилами подачі заявок, списком необхідних документів та іншою інформацією про програму можна за посиланням.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *