Столичні медичні заклади розпочали підготовку до нового епідемічного сезону

Столичні медичні заклади розпочали підготовку до нового епідемічного сезону

Що очікується з прийняттям нового закону про освіту
05.09.2017
Киянам здійснили перерахунок за неякісне забезпечення утримання будинків та прибудинкових територій
12.09.2017
Показати все

Столичні медичні заклади розпочали підготовку до нового епідемічного сезону

Цьогоріч українців атакуватимуть 3 штами грипу: «Брісбен», «Гонконг» і «Мічиган». Такі дані оприлюднило Міністерство охорони здоров’я України. Тож столичні медзаклади розпочали активну підготовку до нового епідемічного сезону, так як саме київські лікарі зазвичай першими зустрічаються з новими збудниками інфекцій.
Підготовка включає в себе оновлення матеріально-технічної бази лікувальних закладів, проведення вакцинації від грипу, закупки діагностикумів та тест-систем. Тож до початку епідемії столиця буде готова вчасно.
Слід зазначити, що штам «Мічиган» буде новим для українців. Він являється підвидом «свинячого грипу» і має досить важкий перебіг з високою ймовірністю виникнення ускладнень. Одразу після потрапляння на слизові оболонки вірус починає активно розмножуватись. При цьому спостерігається підвищення температури тіла до 38,7-40 С, яка тримається на протязі 3-5 діб. Спостерігаються й інші симптоми: ломота тіла, головний біль, слабкість, рясне потовиділення, сухість слизових оболонок, сухий кашель, втрата апетиту. Даний штам грипу небезпечний своїми ускладненнями, які швидко розвиваються і складно протікають. Можливий розвиток енцефаліту, пневмонії та серозного менінгіту.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *