Соціальні норми на електроенергію знижено
Медична реформа стартувала
05.02.2018
На Березняках встановлюють підземні смітники
16.02.2018
Показати все

Соціальні норми на електроенергію знижено

Отримавши платіжки за електроенергію за січень отримувачі субсидії та пільг могли бути здивованими збільшенням розміру платежу. Це пояснюється тим, що з 1 січня вступив в дію п.7 постанови Кабміну № 409, який передбачає зменшення соціальних норм на електроенергію.

Відтепер на одну особу надається лише 70 кВт і по 30 кВт додатково на кожного наступного члена сім’ї. Однак загальна кількість кіловат, на які нараховується пільга або субсидія для домогосподарства становить 190 кВт на місяць. Раніше ж для однієї людини норма становила 90 кВт, на кожного наступного члена додавались ті ж 30 кВт, а загальна кількість наданих кіловат не повинна була перевищувати 210. Таким чином норма зменшена на 20 кВт.

Для мешканців житлових будинків, які обладнані електроплитами та мають централізоване постачання гарячої води субсидія і пільги розповсюджуються на 110 кВт на одну особу і по 30 кВт на кожного члена сім’ї. Максимальна кількість «пільгових» кіловат в місяць – 230.

Якщо ж будинок обладнаний стаціонарними електроплитами та не має гарячого водопостачання, то норма становить:

  • на одну особу – 130 кВт;
  • на кожного наступного члена сім’ї – 30 кВт;
  • гранична кількість на місяць – 250 кВт.

Тож тепер, щоб вкладатися в норми використання електроенергії, на які нараховуються субсидія та пільги доведеться більш  економно її використовувати.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *