Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2018
Асфальтування міжквартальних доріг на Березняках триває!
24.10.2017
Як обрати лікаря та підписати з ним декларацію?
01.11.2017
Показати все

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2018

13 жовтня Український центр оцінювання якості освіти видав наказ, яким врегульовується проведення пробного ЗНО наступного року. Згідно з наказом бажаючі скласти пробне тестування повинні зареєструвати особистий кабінет та подати заявку у термін з 9 до 31 січня 2018 року.

Слід зауважити, що пробний етап ЗНО проводиться на платній основі. Вартість установлюватиметься кожним регіональним центром якості освіти окремо та буде опублікована на їх сайтах.

Тести з української мови і літератури заплановані на 24 березня. Інший предмет можна вибрати лише 1, так як ЗНО по ним відбуватиметься в один день – 31 березня.

Пробне тестування проводиться для ознайомлення з особливостями процедури проведення ЗНО. Участь у ньому не передбачає звільнення від складання ЗНО та не забезпечує автоматичну реєстрацію на участь в основній сесії тестувань. Результати ж не являються оцінками за державну підсумкову атестацію та не можуть служити приводом вступу до ВНЗ. Пробне тестування лише забезпечить психологічну та моральну підготовку до складання ЗНО і дозволить спробувати свої сили на конкретних завданнях. Участь не є обов’язковою.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *