Осучаснення пенсій продовжується в листопаді

Осучаснення пенсій продовжується в листопаді

Ремонт у під’їздах комунальних житлових будинків: Тичини 21
21.11.2017
Нові правила отримання посвідчень водія
27.11.2017
Показати все

Осучаснення пенсій продовжується в листопаді

Далеко не всі пенсіонери отримали підвищені пенсії у жовтні 2017 року. З 10,2 млн осіб, яким мали бути перераховані виплати, підвищення відчули лише близько 7 млн. В першу чергу виплатили збільшену пенсію тим, у кого надбавка становила більше 140 гривень. У листопаді оновлену пенсію отримають ті, у кого надбавка нижча цієї суми. Слід зазначити, що виплата доплати буде проведена одразу за 2 місяці.

Існує ще одна категорія пенсіонерів, яка не може розраховувати поки що на підвищення виплат. Це ті особи, які завершили трудову діяльність у 2015-2017 роках. Для них індексацію проведуть лише в 2019 році.

Також не відбуватиметься осучаснення та перегляд спецпенсій, які отримують депутати, держслужбовці, судді, журналісти і прокурори. Однак у поточному місяці планується провести перерахунок таких виплат. У випадках, якщо трудова пенсія перевищуватиме розмір спеціальної, то її будуть призначати автоматично.

У зв’язку з підвищенням соцстандартів у грудні будуть збільшені пенсії по інвалідності. Однак доплати будуть зовсім незначні – від 30 до 61 гривні.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *