Нові тарифи метрополітену
Заборона продажу алкоголю у МАФах Києва
15.06.2017
Чому підвищується тариф на утримання будинків?
19.06.2017
Показати все

Нові тарифи метрополітену

Ïàññàæèð âûíèìàåò äåíüãè è ïðîåçäíîé íà ìåòðî èç êîøåëüêà, â Êèåâå, 23 ìàÿ 2017 ã. Â Êèåâå â èþëå ïëàíèðóþò ïîâûñèòü ñòîèìîñòü ïðîåçäà â ìåòðî äî 5 ãðèâåí. Ôîòî Ñîêîëîâñêàÿ Èííà / ÓÍÈÀÍ

Менше місяця залишилось до чергового подорожчання проїзду метрополітеном. Впровадження нового тарифу заплановано на 15 липня. З цього дня разова поїздка метрополітеном коштуватиме 5 грн, а при оплаті одразу більше 50 поїздок шляхом поповнення картки – 4,50 грн. У проїзних вартість поїздки закладено на рівні 3,87 грн. Компенсація різниці собівартості проводитиметься за рахунок міського бюджету.
У киян і гостей столиці залишився останній шанс заощадити – поповнення карток на 50 і 100 поїздок по 3,5 грн. Вони залишаться дійсними. Також свою дію не втратять придбані проїзні квитки.
Окрім подорожчання, КП «Київський метрополітен» продовжує вилучення жетонів з обігу. Передбачений короткий перехідний період та обмін жетонів на деяких станціях. На станціях з невеликим потоком пасажирів каси працюватимуть лише з електронними засобами оплати, а придбати жетон можна буде в автоматах.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *