Нові правила вступу до ВНЗ 2018
Відкриття Плавального комплексу у КДЦ Дитячий на Березняках
18.10.2017
Березняківське оновлення: реконструкція Київського університету ім.Б.Грінченка
20.10.2017
Показати все

Нові правила вступу до ВНЗ 2018

Міністерство науки і освіти України оприлюднило нові правила вступу до вищих навчальних закладів, які діятимуть у 2018 році. Головна зміна – зменшення кількості заяв на «безкоштовне» навчання. Якщо вторік дозволялося подавати максимум 9 заяв на 4 спеціальності на місця державного або регіонального замовлення, то у 2018 можна буде подавати  лише 7 таких заяв. Кількість спеціальностей залишилась незмінна – 4. Кількість заяв на місця за кошти юридичних та фізичних осіб наступного року також не буде обмежуватись.

Важливим нововведенням буде можливість вступу за результатами ЗНО 2016, 2017 і 2018 років. Виключення становлять іноземні мови. По цих предметах враховуватимуться сертифікати лише 2018 року, так як в тестуванні передбачені деякі зміни.

Більш відповідально до підготовки і здачі ЗНО потрібно віднестися абітурієнтам, бажаючим навчатись на медичних спеціальностях. Наступного року для можливості вступу їм потрібно буде мати щонайменще 150 балів по результатам ЗНО.

Зареєструвати особистий кабінет можна буде починаючи з 2 липня і до 25 липня 2018 року. Початок прийому заяв та документів запланований на 12 липня. Подача заяв вступниками на основі сертифікатів ЗНО відбуватиметься до 26 липня. Ті ж, кому для вступу необхідні творчі конкурси, співбесіди чи вступні іспити, мають подати заяви не пізніше 20 липня.

Ще одна зміна – введення  творчих заліків. Вони проводитимуться з 1 лютого до 26 липня 2018 року для вступників на спеціалізації дизайну, деякі педагогічні спеціальності та журналістику. Такі заліки дозволять абітурієнтам попередньо продемонструвати свої творчі здібності. За результатами цих випробувань абітурієнти матимуть можливість взяти участь у конкурсах до ВНЗ на основі ЗНО.

Рейтингові списки тих, хто потрапив на бюджетну форму навчання оприлюднять 1 серпня.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *