Нові правила отримання посвідчень водія
Осучаснення пенсій продовжується в листопаді
22.11.2017
Швидкість руху в населених пунктах буде обмежено
27.11.2017
Показати все

Нові правила отримання посвідчень водія

Уряд затвердив нові правила видачі посвідчень водія. Відповідне рішення було затверджено постановою №885 від 10 листопада 2017 року. Відтепер посвідчення водія, яке отримується вперше, буде мати обмежений термін дії – 2 роки. По закінченню цього періоду водії-початківці зможуть отримати постійне водійське посвідчення на строк 30 років лише за наявності не більше 2 правопорушень дорожнього руху або повної їх відсутності.

Якщо водій скоїв 3 і більше правопорушень, то для отримання постійного посвідчення доведеться повторно скласти теоретичний і практичний іспити в сервісному центрі МВС. Якщо водія, який отримав посвідчення вперше, було позбавлено права керувати транспортними засобами, то для поновлення цього права необхідно пройти повторну підготовку, медичний огляд та скласти іспити. Отримане таким чином посвідчення вважатиметься виданим вперше і матиме термін дії 2 роки.

Слід зазначити, що водіям-початківцям заборонено рухатися зі швидкістю понад 70км/год. Вважається, що дані зміни дозволять значно зменшити кількість ДТП.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *