Німецький цифровий дитячий університет тепер в Україні

Німецький цифровий дитячий університет тепер в Україні

Асфальтування міжквартального проїзду по вул.Березняківській
10.11.2017
Зустріч з мешканцями Березняків: поточні потреби
14.11.2017
Показати все

Німецький цифровий дитячий університет тепер в Україні

Зовсім скоро допитливі і зацікавлені діти зможуть розширити свої знання з німецької мови і природничих наук, а також познайомитися з будовою техніки в Німецькому цифровому дитячому університеті. Його відкриття відбувається в рамках Українсько-німецького року мов. Заняття проводитимуться онлайн абсолютно безкоштовно, тож навчання буде доступне для всіх бажаючих у віці від 8 до 12 років.

Для вступу до Дитячого університету потрібно зареєструватися за посиланням. Реєстрація буде доступною з 12 листопада. Знання німецької мови не є обов’язковим, достатньо бажання отримувати нові знання.

Університет матиме 3 факультети. Дізнатися більше про культуру різних народів, спорт, їжу, мистецтво і медицину можна на факультеті «Людина». Дітям, які цікавляться будовою та функціонуванням приладів і механізмів, сподобається факультет «Техніка». А на факультеті «Природа» можна буде ознайомитися з тваринним і рослинним світом планети.

Навчальний процес проводитиметься в вигляді гри. За вірно виконані завдання діти отримуватимуть значки і здобуватимуть ступені студента, бакалавра, магістра, доктора і професора. Заняття проходитимуть разом з професором Ейнштейном і його помічницею Софі Шлау.

Долучатися до співпраці з Цифровим університетом можуть і вчителі. Їм надаватимуться спеціально розроблені матеріали для проведення уроків та міждисциплінарних проектів.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *