Метро на Троєщину може з'явитись через 5 років
Київрада підтримала припинення співпраці з Київенерго
21.06.2017
Мережа інклюзивних закладів освіти у Києві поступово розширюється
23.06.2017
Показати все

Метро на Троєщину може з’явитись через 5 років

Столична влада вкотре повернулась до питання побудови нової гілки метро на Троєщину. Планується, що роботи можуть розпочати уже наступного року після остаточної оцінки терміну будівництва і розрахунку вартості проекту.

Нова лінія метро братиме початок на Троєщині та завершатиметься неподалік аеропорту «Жуляни». Будуватимуть її у 2 етапи, кожен з яких планується виконати за 3-4 роки. Спочатку побудують частину лінії від Троєщини до станції метро «Вокзальна». На другому етапі буде будуватись ділянка 4-ї лінії метро, що сполучить станцію метро «Вокзальна» і аеропорт «Жуляни».

Нова гілка метро матиме 14 станцій і буде прокладена над землею. Винятком будуть лише 3 пересадочні станції.

Планується, що будівництво буде проводитись спільно з Китайським Консорціумом. Відповідний Меморандум про співпрацю було підписано у травні цього року.

Гроші на виконання проекту столична влада планує також взяти у Китайського Консорціуму у кредит на 20 років. Залишилось дочекатись остаточного затвердження Проекту “Будівництво 4-ї лінії метро в Києві”, після чого повинна бути укладена міжурядова угода. І лише тоді можна буде сказати, коли розпочнеться фінансування і будівництво.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *