Лічильники обліку тепла та води повинні бути в кожній квартирі

Лічильники обліку тепла та води повинні бути в кожній квартирі

Вилов безпритульних котів у Києві заборонено
26.06.2017
Вступна кампанія 2017
29.06.2017
Показати все

Лічильники обліку тепла та води повинні бути в кожній квартирі

Найближчим часом усі житлові та нежитлові будівлі і приміщення повинні бути обладнанні вузлами комерційного обліку гарячої і холодної води, а також теплової енергії. Це передбачено у законі «Про комерційний облік комунальних послуг», який було ухвалено 22 червня цього року.

Відповідні облікові прилади у нежитлових будівлях, приєднаних до водопровідних та теплових мереж, необхідно встановити не пізніше 1 жовтня поточного року. На оснащення лічильниками житлових будинків відведено більше часу – їх необхідно встановити до 31 жовтня 2018 року. За цей же час приладами обліку повинні бути обладнані усі квартири.

Попереджувати власників приміщень про встановлення лічильників будуть за 2 місяці. При цьому буде надаватись інформація про вартість послуги і можливі способи оплати. Встановлення вимірювальних приладів проводитиметься власниками інженерних мереж. Однак витрати на оснащення будівлі такими приладами будуть покладені на споживачів послуг або власників приміщень. Окрім цього, власникам приміщень дозволяється самостійно встановлювати лічильники, попередньо повідомивши про це оператора зовнішніх інженерних мереж.

Нові будівлі і приміщення, які не обладнані приладами обліку, до мережі приєднуватись не будуть.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *