Київрада підтримала припинення співпраці з Київенерго

Київрада підтримала припинення співпраці з Київенерго

Реформа освіти: що зміниться?
20.06.2017
Метро на Троєщину може з’явитись через 5 років
22.06.2017
Показати все

Київрада підтримала припинення співпраці з Київенерго

На черговому пленарному засіданні 20 червня депутатами Київради було прийнято рішення щодо припинення дії угоди з ПАТ «Київенерго».

Угода була укладена ще у 2001 році і повинна закінчитися 31 грудня цього року. Однак, для попередження технічних збоїв і зриву опалювального сезону, а також для забезпечення киян достатньою кількістю теплової енергії під час холодів, договір буде продовжено до 26 квітня 2018 року.

Рішення передбачає повернення майна «Київенерго» у власність міської громади у належному стані. Інвентаризації та подальшому поверненню підлягають більше 90 000 об’єктів. Серед них: 2 теплоелектроцентралі (ТЕЦ №5 і №5), 3000 теплових пунктів, біля 200 котелень, більше 2 тисяч кілометрів тепломереж, сміттєспалювальний завод «Енергія».

Ціллю таких змін являється потреба у створенні нових ефективніших методів управління теплоенергетичним комплексом Києва, а також його подальший розвиток і модернізація. Планується, що дані заходи дозволять зменшити витрати, забезпечити прозоре тарифоутворення, здійснити технічне переоснащення та залучити інвестиції.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *