Кредитне опалення для киян для економії коштів
У Дніпровському районі здешевшали сталінки
07.03.2017
Правова допомога у скрутному становищі для киян
07.03.2017
Показати все

Кредитне опалення для киян для економії коштів

Комуналку можна відтепер оплачувати у «розстрочку»

Кияни, які не отримують субсидію на оплату комунальних послуг, можуть оплачувати квитанції на виплат. Сума боргу буде «розкидатися» на рік. А реструктуризацією боргів протягом місяця будуть займатися Центри комунального сервісу. Такою послугою, до речі, поки зможуть скористатися тільки кияни.

Впровадженням розстрочки Кабмін вирішив знизити фінансове навантаження в опалювальний період на тих, хто не отримує субсидії, але при цьому відчуває, що платити за комунальні послуги взимку все одно складно. 50% від того, що нарахував постачальник послуг, доведеться-таки оплачувати одразу після отримання квитанції. Рахунки за інші 50% будуть приходити після закінчення опалювального сезону. Якщо, наприклад, рахунок за опалення становить 1 тис грн на місяць, то при оформленні оплати на виплат прийде рахунок на 500 грн. Рахунки з іншими 500 грн будуть приходити кожен місяць з травня по вересень.

Процедура оформлення такої послуги проста і не потребує купи довідок. Слід написати заяву постачальнику централізованого опалення про бажання розраховуватися за тепло на виплат. Після цього наступна платіжка за опалення прийде з вирахуванням 50%.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *