Комфортне дозвілля на природі забезпечать 38 зон відпочинку

Комфортне дозвілля на природі забезпечать 38 зон відпочинку

Water Hill знову у Києві!
18.07.2017
За парковку на місцях для інвалідів доведеться сплачувати чималий штраф
26.07.2017
Показати все

Комфортне дозвілля на природі забезпечать 38 зон відпочинку

Цьогоріч у Києві облаштовано 38 зон, які призначені для відпочинку на природі. Організація відповідних зон була покладена на КО «Київзеленбуд».

Усі зони обладнані відповідною інфраструктурою для відмінного проведення часу на свіжому повітрі в максимально безпечних умовах. В розпорядженні киян та гостей столиці лісові меблі, накриття для захисту від непогоди, а також спеціальні місця для розведення багаття. Для забезпечення пожежної безпеки і захисту зелених насаджень від можливого поширення вогню зони відпочинку оточені мінералізованими смугами. З повним переліком місць для відпочинку можна ознайомитись на сайті «Київзеленбуду».

Окрім цього, нещодавно стала доступною для відпочивальників оновлена зона відпочинку «Придорожня», що розташована на території Броварського лісництва. Там, окрім лісових меблів та місць для вогню, розміщені альтанки, встановлений протипожежний шланг та достатня кількість сміттєвих баків. Також працівники «Київзеленбуду» подбали про дрова для багаття.

Слід пам’ятати, що розпалювати вогнища дозволено лише у спеціально відведених для цього місцях. За порушення цієї норми права передбачено штраф у розмірі 340 до 1360 гривень. Тож будьте обачними і не створюйте пожежонебезпечних ситуацій під час відпочинку.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *