Кіно-Сад - місце для відпочинку та веселого дозвілля літніх людей

Кіно-Сад – місце для відпочинку та веселого дозвілля літніх людей

У Києві запроваджено Туристичну ID-картку KyivPass
08.08.2017
Лічильники тепла та ліфтове обладнання у багатоповерхівках охоронятимуться сигналізацією
15.08.2017
Показати все

Кіно-Сад – місце для відпочинку та веселого дозвілля літніх людей

Похилий вік – зовсім не привід сумувати! В київському Гідропарку на протязі серпня і вересня буде відкритий хаб для літніх людей Кіно-Сад «Життєлюб».

Майданчик було створено для забезпечення цікавого та активного дозвілля пенсіонерів за ініціативи бізнесмена Гарика Корогодського і благодійного фонду «Життєлюб». Бізнесмен виділив на будівництво хаба 6 млн грн. Організація «Життєлюб» надала ще 3 млн гривень. Таким чином загалом на побудову майданчика було витрачено 9 млн гривень. Щомісячне його утримання обходитиметься в 20 тисяч доларів.

На унікальний хаб перетворили старий Зелений театр, що не функціонував уже понад 40 років. Більшість території Кіно-Саду займає глядацький зал просто неба. Він розрахований на 275 місць і має великий екран та сцену. Окрім цього, у хабі передбачені зони для занять танцями, спортом, проведення майстер-класів та навчальних курсів. Можна буде розважитися грою у шашки та шахи, відвідувати літературні, театральні і танцювальні вечори, а також проводити дозвілля, спілкуючись з однодумцями.

На території Кіно-Саду наявний бар-ресепшн з безкоштовними безалкогольними напоями та дошка для оголошень про знайомства. Не забули розробники проекту про людей з обмеженими можливостями. Для них облаштовано спеціальний зручний вхід та пандуси.

Хаб працюватиме із 17.30 до 24.00 з п’ятниці по неділю. Вхід на майданчик, а також абсолютно всі активності безкоштовні для пенсіонерів. Люди, котрі не досягли пенсійного віку, можуть відвідувати Кіно-Сад у супроводі своїх літніх знайомих чи родичів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *