GetmanCar – нові можливості оренди автомобілів
Запобіжні заходи в зв’язку зі спалахом захворюваності на кір
11.01.2018
Обережно! На озері Тельбін тонка крига!
18.01.2018
Показати все

GetmanCar – нові можливості оренди автомобілів

У Києві відкрився перший каршерінг GetmanCar, який надає послугу оренди авто на короткий час. У вартість оренди включено оплату пального, мийки та технічного обслуговування автомобіля, своєчасну заміну шин.

Авто можна орендувати похвилинно, погодинно і подобово. Для кожного виду оренди є декілька тарифів, які відрізняються включенням франшизи і вартістю. Наприклад стандартний похвилинний тариф – 5,99 грн/хвилина, погодинний – 59 грн/година і 4,99 грн/км пробігу, подобовий – 999 грн/доба. Щоб взяти автомобіль у оренду потрібно мати не менше 5 років водійського стажу, а вік має бути більше 25 років. Автопарк GetmanCar налічує 100 авто марок Ravon R2.

Як скористатися послугою:

  • завантажте додаток GetmanCar з AppStore чи GooglePlay;
  • зареєструйтесь у додатку, завантаживши фото паспорта і водійських прав, а також селфі;
  • прив’яжіть банківську картку для здійснення оплати;
  • дочекайтеся схвалення (проводиться протягом 2-96 годин) і можете бронювати автомобіль та використовувати його.

Машини GetmanCar знаходяться на парковках по всьому Києву. Тож достатньо обрати найближче авто і можна відправлятися в дорогу. Щоб автомобіль точно дочекався потрібно його забронювати в додатку. Час бронювання – 20 хвилин.

Перед поїздкою огляньте авто та перевірте наявність документів (техпаспорт, поліс ОСЦПВ, паливна картка). Закінчивши використання автомобіля припаркуйте його у доступному, не забороненому ПДР місці, вимкніть запалення і освітлення, закрийте вікна і підніміть ручне гальмо. Покинувши автомобіль не забудьте натиснути кнопку «Завершення оренди», після чого авто зачиниться.

Детальніше ознайомитися з умовами надання послуги та діючими тарифами можна на сайті GetmanCar.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *