Чергові зміни в умовах надання субсидій
Київ готується до пляжного сезону 2017
11.05.2017
нові тарифи для киян
Нові тарифи для киян за холодну воду
15.05.2017
Показати все

Чергові зміни в умовах надання субсидій

Цього місяця вступила в дію постанова КМУ №300 від 26 квітня 2017 року. У документі викладено внесені зміни до умов призначення населенню субсидій.

Що нового:

  • Субсидію не отримають громадяни, які мають борги з оплати послуг за 2 місяці і більше. Якщо заборгованість буде сплачена на протязі 2 місяців, то наступна субсидія нараховуватиметься з дати припинення дії попередньої. В випадках, коли на погашення боргу знадобиться більше часу – субсидію нададуть з місяця, в якому буде документально підтверджено оплату заборгованості.
  • Передбачено часткове повернення невикористаних коштів. Розмір суми не може перевищувати вартості 100 кубометрів газу або 150 кВт\г електроенергії. Щоб отримати кошти слід подати заяву до 1 вересня поточного року до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Невикористана сума субсидій буде виплачуватись одержувачу субсидій відділеннями ПАТ «Укрпошта» або перераховуватись на його особовий рахунок у банку.
  • Відтепер рішення про надання або ненадання субсидії можна буде дізнатися по електронній пошті або SMS.
  • Нарешті право на субсидію дали громадянам, які проживають у дачних кооперативах або садових будинках. Однак фінансування таких субсидій буде проводитись з місцевих бюджетів.
  • Збільшено соціальну норму для непрацюючих з об’єктивних причин людей (інваліди, пенсіонери). На одну-дві непрацюючі особи субсидія буде розраховуватись на площу 75 м2 (раніше було 49 м2).
  • Нарахування субсидії на опалювальний період для приміщень з індивідуальним опаленням буде проводитись на період з 15 жовтня до 15 квітня.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *