перший клас
Березняки,  Головні новини,  Новини,  Школы

Як вступити у перший клас в 2017-2018 навчальному році на Березняках?

Вступна кампанія до шкіл на Березняках

Зараз весна, а це означає, що вступна кампанія до першого класу у березняківських школах набирає обертів. Мешканцям треба знати про умови вступу до шкіл на Березняках, а також дати проведення співбесід, та взагалі: чи потрібна співбесіда в певній школі? Про це ми намагалися дізнатися. Детальніше читайте в наступному випуску газети “Наш дім-Березняки” 03/2017


Як це було в 2016-2017 навчальному році http://bereznyaki.org/katalog/pamyatka-dlya-roditelej-postuplenie-v-shkolu-2016-2017-gg/


На Березняках існує два види шкіл:

  • спеціалізовані
  • звичайні загальноосвітні

В залежності від того, до якого з них відноситься школа, визначаються вимоги до проведення співбесіди. Згідно із Законом України ст.18 “Про загальну середню освіту” прийом дітей до “звичайних” шкіл проводиться без конкурсу та взагалі без будь-яких випробувань. В такій школі з дитиною проведуть легку бесіду, поставлять кілька питань за віком, та зарахують до 1 класу.

На Березняках такі школи:

Згідно з Наказом МОН №389 від 19/06/2003 “Інструкція про порядок конкурсного приймання” зарахування дітей до початкової школи (не тільки 1 класу – це важливо) за результатами конкурсних випробувань чи співбесіди проводяться у спеціалізованих навчальних закладах. До таких шкіл конкурси проводять з квітня по червень, на які треба заздалегідь записуватися.

На Березняках до таких шкіл відносяться:

Дитині не можуть відмовити в зарахуванні до школи, якщо вона проживає в тому ж мікрорайоні, де розташована сама школа. Звичайно, за умови наявності вільних місць.

Детальніше про школи можна дізнатися тут http://bereznyaki.org/katalog/shkoly/


Що таке співбесіда та як до неї готуватися?

Співбесіди не треба боятися, це звичайна розмова з дитиною педагогічним составом вчителів та практикуючого психолога, які визначють ступінь готовності дитини до школи та її розвиток за віком.

Детальніше ми описували в минулому році http://bereznyaki.org/forum/sobesedovanie-v-shkolu-voprosy/

Запам`ятайте головне: на співбесіді ніхто не буде тестувати дитину на вміння рахувати, читати чи перевіряти володіння іноземними мовами. Сама розмова повинна відбуватися за присутності батьків в дуже дружній атмосфері.

Педагогічна комісія може складатися максимум з трьох осіб: двох вчителів та психолога. Але зазвичай це двоє людей: вчитель та психолог.


Які документи потрібні для зарахування до школи?

  • свідоцтво про народження (копія)
  • медична картка
  • заява батьків на ім`я директора учбового закладу

Пам`ятайте, граничним терміном подачі медичних карток є 31 серпня 2017 року, коли видається наказ про зарахування учнів до першого класу.


Перший раз у перший клас

Оскільки деякі школи на Березняках зараховують дітей до 1 класу протягом тривалого часу (загальноосвітні школи), діти можуть спробувати вступити до першого класу в одну з спеціалізованих шкіл.


Перш ніж йти записуватися до першого класу чи на співбесіду, подзвоніть до обраної школи та уточніть всі деталі, що вас цікавлять.


СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №327

Спеціалізована школа 1 ступеню №327 проводить запис на співбесіду 25 березня 9:00-14:00 та 27 березня 09:00-16:00 за телефоном 550-52-77 чи безпосередньо у школі. Краще прийти до школи в цей день раніше, щоб встигнути записатися, бо є дуже велика «конкуренція». Конкурсні випробування будуть стартувати з 28 березня 2017 року.

ГІМНАЗІЯ №30 ЕКОНАД

Гімназія №30 Еконад вже проводить запис на співбесіду. Після формування переліку бажаючих, у кінці березня будуть формувати графік проведення співбесіди з записаними першачками в телефонному режимі. Конкурсне приймання проходитиме з 3 квітня по 1 червня 2017 року у вівторок, четвер з 15:00 до 18:00. Поспішайте вже зараз записатися!

НВК №209 СУЗІР`Я

НВК Сузір`я проводитиме співбесіди з 1 квітня по 15 червня 2017 року. Записатися можете в холі на 1 поверсі (журнал знаходиться у чергової) щоденно з 1 березня 2017 року. Графіки проведення конкурсного тестування: пн та чт 15:30-18:30, сб 10:00-13:00

ШКОЛА №195 ім.Кудряшова

Школа №195 ім.Кудряшова проводить набір в перший клас. Звертатися до приймальні директора школи чи до вчителя Глухівської Людмили Володимирівни. Тел. для довідок 550-62-44

ШКОЛА №228

Школа №228 проводить набір першачків. Звертатися до заступника директора молодших класів чи в приймальню директора.

ШКОЛА №81

Школа №81 набирає учнів до першого класу. Довідки за телефоном 550-02-31

Успіхів, малята, у такій важливій справі, як перший клас 🙂

Пишіть в коментарях відгуки про вчителів та про школи на Березняках, щоб порекомендувати батькам чи застерегти їх від помилок. Дякуємо!