Березняки

Відкриття соляної кімнати у КДЦ Дитячий на Березняках

Соляна кімната у “дитячий” поліклініці на Тичини

Нещодавно ми повідомляли вас, сусіди, про те, що у КДЦ Дитячий по пр-ту П.Тичини 12 відкрився оновлений та сучасний Плавальний комплекс, де всі бажаючі можуть пройти курс лікування в басейні або просто відвідувати басейн за бажанням.

Разом з оновленим комплексом ми анонсували, що незабаром буде функціонувати соляна кімната для дітей, що мають певні проблеми з органами дихання, для тих дітей, що часто хворіють на ОРЗ. Також добре впливає на нервову систему, заспокоює. Тому поспішаємо вас повідомити про відкриття Соляної кімнати у КДЦ Дитячий.

Що там є?

Сама соляна кімната невеличка, є рецепція та кімната для відпочинку та очікувань. Стіни та підлога виконані із солі, спеціальний розпилювач на стінах постійно оновлює повітря, насичуючи його сіллю певної температури. Таким чином постійно підтримується потрібна концентрація солі для лікування.

Скільки коштує?

Вона не є безкоштовною, один сеанс довжиною 45 хв обійдеться у 70 грн.

Режим роботи

Працює по буднях з 9 ранку до 20 вечора. Початок сеансу – на початку кожної години.

Особливі умови

Змінне взуття не потрібне, кожному відвідувачу видають бахіли. При собі не обов’язково мати направлення від педіатра чи терапевта. Бути в цій кімнаті можуть як діти, так і дорослі. Лікарі радять відвідувати соляне приміщення курсами, не частіше 10 днів щопівроку.

#солянакімната #КДЦД #КДЦДитячий #дитячаполіклініка #Березняки