Березняки

Відкриття Плавального комплексу у КДЦ Дитячий на Березняках

Відкриття Плавального комплексу на Березняках

13 жовтня 2017 року був день, якого ми чекали дуже довго – відкриття відремонтованого Плавального комплексу в дитячий поліклініці КДЦ Дитячий, та презентація унікального та дуже необхідного в діагностиці та лікуванні обладнання.

На урочистому заході були присутні очільник МОЗ Дніпровського району Даніель Карабаєв, голова Дніпровської РДА Петро Онофрійчук, депутати Київради Андрій Странніков, Віталій Росляков, Олесь Маляревич, Анатолій Шаповал.

Плавальний комплекс: басейни

Завдяки Громадському проекту минулого року, який підтримали березняківці, басейни в закладі отримали систему озонування, що дозволить фільтрувати та очищати воду без додавання хлору.

Це басейн для дорослих та дітей від 6 років, тут є дві сауни: суха та волога, щоб батьки мали змогу попаритися досхочу, поки діти купаються під наглядом.

Це середній басейн для дітей від року та до 5-6 років. вони купаються під наглядом персоналу та батьків

Басейн для малят до року, тут є санвузол

Кімната для відпочинку, ванночка для зовсім маленьких та для дітей, які займаються плаванням з тренером. Ремонт в цій частині Плавального комплексу було виконано згідно Програми економічно-соціального розвитку 2016 року за сприянням депутатів Андрія Страннікова та Віталія Рослякова. Усі заняття в басейнах для дітей Дніпровського району проходять безкоштовно за направленням від дільничного педіатра чи профільного лікаря.

Плавальний комплекс: душ Шарко та гідромасажна ванна

Гідромасажну ванну ще не встановили, є душ Шарко, який допомогає не тільки лікувати захворювання опорно-рухливого апарату, а й має попит серед жінок 

Закупівля коштовного діагностичного обладнання

За міською програмою розвитку столиці ПЕСР 2017 депутатам вдалося спрямувати кошти на закупівлю вартісного обладнання у кабінет охорони зору (сучасні методи діагностики)

Одночасно можуть обслуговуватися двоє пацієнтів. Цей прилад складається з процесора та двох робочих місць. Діти дивляться мультики чи інші картинки, а лікар спостерігає за їх зором через спеціальні аксесуари до приладу.

Закупили обладнання у кабінет офтальмолога, що є унікальним для Києва. Такий апарат дозволяє виявити детальні відхилення у зорі дитини та вчасно їх почати лікувати чи коректувати. Це дуже важливо!

Також новий апарат отримав фізіотерапевтичний кабінет, що дозволить виявляти проблеми у здоров’ї дитини на ранньому етапі та лікувати завдяки ультразвуку.

Ще зазначимо, що на першому поверсі скоро відкриється соляна кімната, яка ефективно бореться з захворюваннями дихальної системи.

Дякуємо всім, хто допоміг нам у цій нелегкій справі! Будьте здоровими!

#КДЦДитячий#Діагностичнийцентр #ремонт #Странніков #Росляков #березняки #відкриття #Плавальнийкомплекс