відкриття спортзалу
Березняки,  Головні новини,  Новини

Відкриття спортзалу в НВК Сузір`я: оновлення

Відкриття спортзалу в НВК Сузір`я

Нещодавно у НВК Сузір`я відбулася грандіозна подія: після тривалого ремонту учні та гості зустрічали оновлений спортивний зал

Атмосфера свята була відчутна всюди: діти готувалися до святкування, проходили перші тренування, хвилювання та радість запрошених. Спортивний зал був відремонтований в рамках програми ремонту спортзалів в школах-2016 мера Києва Віталія Кличко.

Задум про реконструкцію втілений завдяки плідній та кропіткій спільній праці громади (батьків, адміністрації школи, дітей) та депутатів Київради Андрія Страннікова та Віталія Рослякова.

З фасаду ви не впізнали б колишнє крило спортзалу) Замінені вікна, утеплені стіни, а зсередини зовсім гарно)

Встановлено нове спортивне обладнання для кращої підготовки майбутніх спортсменів, призерів Олімпіад, володарів Кубків різних рівнів змагань.

А Кубків та всіляких нагород у вихованців 209 школи багато, як можете самі побачити. Це справжнє диво та заслуга вчителів, які змогли знайти правильний підхід до дітей, та скерувати їх у вірному напрямку. Бо спорт – це на ше майбутнє, здоров`я та перемога!

Перед виступом проходили останні приготування до зустрічі почесних гостей, які відкривали зал

«Друзі! Ця спортивна зала є п’ятою, яку ми урочисто відкриваємо і радіємо усім Дніпровським районом!», – зазначила Алла Загородня, заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, вітаючи дітей, батьків та педагогів.

Ось такі спортивні учні-першачки є в 209 школі –

вихованка Спортивно-танцювального клубу Фенікс, Ірина Рослякова

Діти весь час слідкували за подіями на сцені, обговорювали побачене та вболівали за своїх друзів

Посеред залу відбувалися різні виступи: запальні танці

Карколомні акробатичні номери

вражали своєю постановкою, граціозністю та пластикою

виступали гімнасти

найменша гімнастка серед учасників програми

Ми пишаємося вами!

Коли в залі почули гарний спів, учні піднялися та почали пускати “хвилю” – як же це було прикольно! Така єдність, такий драйв!

Кожен присутній відчував себе на справжньому шоу талантів)

«Думав: прийду, огляну залу, якість завершених робіт, а тут ще й таке свято! –щиро та емоційно вітав присутніх депутат Київської міської ради Андрій Странніков. – Дивлячись на молодь, сповнену енергією, спортивного натхнення та здобутків, з’являється беззаперечна віра у краще та світле майбутнє!».

Депутат Київської міської ради Віталій Росляков зазначив: «Я впевнений в тому, що тут знаходяться майбутні чемпіони України, Європи, світу і Олімпійських ігор!».

Дівчата – олімпійські чемпіони, починали свої перші кроки тут, в цьому залі. Вони подякували цим стінам, вчителям та друзям за підтримку та спортивний вектор у житті, що привів їх до численних перемог.

Всі діти, що брали участь у святковій програмі відкриття спортзалу, є учнями НВК Сузір`я, це гордість будь-якої школи)

Колектив СТК Фенікс, подивіться на кількість завойованих нелегкою працею медалей)

Відкриття спортзалу – це було свято талантів, свято подяки, свято демонстрації гарної витримки, підготовки та майбутніх перемог серед вихованців НВК Сузір`я як теперішніх, так и майбутніх!

Щасливої вам дороги, любі діти, хай вам буде тепло, затишно та комфортно займатися в новому спортивному залі!

Дякуємо за надані фото та коментарі.


Більше фото можно побачити тут https://www.facebook.com/TataCurly/media_set?set=a.1330444280346278.100001421571134&type=3


#ремонт #спортивназала209 #ремонтдніпровськийрайон #школинаберезняках #школа209 #сузіря