Березняки

В перший раз у перший клас: Нова Українська Школа

Що чекає березняківських першачків?

Про Нову Українську Школу пишуть дуже багато, бо в цьому році змінюються правила прийому першачків до першого класу. Раніше були конкурси, іспити, тепер це все давно в минулому. Набираємося терпіння та зустрічаємо нові умови:

  1. З’являється жорстка прив’язка адрес житлових будинків до певної школи.
  2. Тепер діти, що проживають неподалік від учбового закладу, матимуть змогу потрапити до першого класу “без черг та іспитів”
  3. Для подачі заяв такої категорії “прив’заних” адрес виділяють термін з 26.03 по 31.05 поточного року
  4. Принести треба свідоцтво про народження дитини, заяву батьків, документ, що підтверджує проживання за цією адресою (реєстрація чи договір оренди житла) та оригінал медичної довідки (підкреслюємо – оригінал)
  5. Для всіх інших дітей, що мають бажання потрапити в школу, але не мешкають за адресами, які обслуговує учбовий заклад, виділяють термін з 01.06 до 15.06. Відбирати дітей будуть за наявності вільних місць в перших класах, та на підставі конкурсу чи “живою” чергою. Це віддається на розсуд педагогічного колективу.
  6. На особливих умовах будуть зараховуватися першачкі, старші брати чи сестри яких вже навчаються в цій школі
  7. Скачати додаткову інформацію можна на сайті Управління освіти Дніпровського району м.Києва

В цьому році педагоги та батьки вперше пройдуть випробовування новою реформою. Це буде цікаво! #новаукраїнськашкола #новаяукраинскаяшкола#прийомдопершогокласу #першокласники #школи  #березняки

До якої школи відноситься моя адреса?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Карта переліку адрес будинків, що закріплені за школами

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1IU1adeKEd0XF2uXTwy4LwRg50I2fF9fU&ll=50.42949574979305%2C30.604018249999967&z=15