Утеплення торців фасадів житлових будинків на Березняках
Відкриття соляної кімнати у КДЦ Дитячий на Березняках
20.11.2017
Незабаром відкриття м’ясних магазинів зовсім поруч!
20.11.2017
Показати все

Утеплення торців фасадів житлових будинків на Березняках

Утеплення фасадів житлових будинків

Підготовка до зими – головний біль не тільки комунальних служб, а й звичайних березняківців. Якщо перші активно готуються до прибирання снігу, то у других проблем трохи більше: як зекономити гроші на опалення взимку та не замерзнути. Тому за чисельними зверненнями мешканців депутати Київради від “Солідарності” Андрій Странніков та Віталій Росляков знайшли фінансування на такі “коштовні” проекти як утеплення торців фасадів житлових будинків.

Де зараз утеплюються фасади?

Вирішили “вбити двох зайців” та втілити в життя одразу два напрямки: утеплення та нанесення муралів. Оскільки у нас на Березняках є два “зіркових” будинки – вул.Миколайчука 5, де проживав актор Іван Миколайчук, та вул.Бучми 8, де мешкали Маргарита Криницина та Борислав Брондуков, найпершими почали утеплювати їх. На вул.Миколайчука 5 вже роботи майже закінчили, два торці будинку готові зустрічати зиму

А на Бучми 8 тільки-но розпочали. Після того, як закінчать утеплення торців фасадів влада буде шукати виконавців-художників,

хто б міг намалювати тематичні мурали про цих видатних Українців.

Яким ще будинкам пощастило?

За планами мали б утеплювати зараз пр-т П.Тичини 6, але при проведенні підготовчих робіт з’ясувалося, що стан фасадів цього будинку є аварійним, процес утеплення зупинили. Та розпочали масштабну роботу по розробці проекту по укріпленню фасаду.

Виділені кошти розподілили між двома будинками: Бучми 8 та Березняківська 30, також висотки серії БПС, як і Миколайчука 5. Березняківська 30 – це торцевий будинок біля озеру Тельбін, там завжди сильний вітер.

Дякуємо за співпрацю активній громаді Березняків!

#утепленняфасадів #березняківська30 #бучми8 #миколайчука5 #странніков #росляков #програмаенергозбереження #березняки

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *