Березняки

Толока на озері Тельбін: висадка сосен та катальп

Толока на Тельбіні: осінній місячник благоустрою

Кожен рік навесні та восени проходить місячник благоустрою, де є можливість долучитися до озеленення та поліпшення санітарного стану парків, скверів, зелених зон біля будинків. Тому в жовтні у Дніпровському районі масово проходять різноманітні толоки, куди запрошують киян допомогти КП Київзеленбуду посадити дерева, прибрати територію своїх мікрорайонів. Такі ініціативи проходять й на Березняках, зокрема у парку на озері Тельбін, де зараз триває друга черга реконструкції. Перша черга проходила у 2015 році.

Цього разу депутати Київради Андрій Странніков та Віталій Росляков, а також очільник Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук, директор комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Євген Ковшун запрошували березняківців приєднатися до озеленення та висадити дерева разом.

На Березняках живе багато громадян з активною життєвою позицією, тому лопати та дерева швидко розібрали. Прийшли навіть дітлахи, які теж хотіли внести свій внесок в зелений розвиток свого улюбленого мікрорайону.

Березняківці були надто активні, та в суботу посадили аж 40 дерев! Це були 30 штук чорної сосни, 10 катальп бігнонієвидних, які є морозостійкими деревами. Ця властивість дуже підходить клімату Березняків, надто тому, що обіцяють холодну морозну зиму. Тому ми сподіваємось, що дерева витримають 🙂

Дерева не тільки саджали, а й ще удобрювали, та підсипали водоакумулюючі біокомпоненти. Потім у депутатів проходила зустріч з мешканцями по багатьом питанням ЖКХ та озеленення інших березняківських зон.

Дякуємо всім, хто знайшов час та внес свій вклад у “зелений” розвиток наших Березняків!

#толоканательбіні #озеротельбін #озеротельбин #странніков #росляков #березняки #тельбін