реконструкція легкоатлетичного
Березняки

Реконструкція Легкоатлетичного Манежу: що відбувається?

Реконструкція Легкоатлетичного манежу: що буде?

Березняківцям відомо, що наш Манеж чекає на реконструкцію:

Планується спорудження прибудови з облаштуванням тренувально-розминочної зони. На першому поверсі прибудови будуть розміщені сектор для стрибків у довжину, 4 бігові доріжки та зони безпеки.

«Після завершення реконструкції з’явиться нових 350 місць на трибунах. Плюс на 1000 квадратних метрів розшириться площа манежу першого поверху. А ще в проекті – другий поверх. Це дасть можливість розмістити там зали для боксу, настільного тенісу, різних видів боротьби. Це вже буде база із замкненим циклом підготовки спортсменів – від рівня початківців до збірної України», – каже Михайло Подольський, тренер, що працює в Манежі понад 20 років.

Реконструкція Легкоатлетичного манежу буде проведена з урахуванням вимог Міжнародної федерації легкої атлетики і відповідатиме найвищим стандартам – з тим, щоб київський легкоатлетичний манеж і надалі проводив підготовку олімпійських чемпіонів і чемпіонів світу. І умови для занять спортом у манежі будуть пристойні – кімнати відпочинку, медичний центр, у тому числі й клімат-контроль, як у сучасних європейських спорткомплексах. А найголовніше, що манеж зможе приймати змагання міжнародного рівня і матиме для цього усе необхідне: приміщення для суддівської колегії, кімнати для допінг-контролю, прес-центр, операторську, коментаторську.

реконструкція легкоатлетичного

Що зараз?

Зараз у приміщенні манежу знаходиться Київ­­ська міська школа вищої спортивної майстерності (до речі, одна з кращих в Україні, яка регулярно приносить нашій державі чемпіонів світового рівня). Нинішнє навантаження на цей спортивний об’єкт надзвичайно велике. Окрім підготовки професійних спортс менів, у легкоатлетичному манежі проводять зайняття 12 київських дитячих спортивних шкіл (по 600-800 дітей у період із 14 до 18 години), а також 3 марафонських спортивних клуби (по 100-150 осіб у вечірній час). А головне, певен пан Михайло, завдяки реконструкції манеж зможе зберегти свої спортивні традиції.

Як буде проходити реконструкція Легкоатлетичного манежу?

Нещодавно Легкоатлетичний Манеж на Березняках зачинив хвіртки, що спричинило обурення березняківців, які роками ходили цією стежкою.

реконструкція легкоатлетичного

Вона з`єднувала четверті, другі та треті Березняки, дозволяючи “зрізати” кута та виграти декілька хвилин. Тому березняківці у нашій группі на Фейсбуці обурювались з цього приводу. Що ж насправді відбувається, з`ясував Андрій Странніков.

Вже досить довго (кілька місяців) громаду Березняків повідомляли про майбутню реконструкцію манежу. Територія навколо манежу перетвориться на суцільний будмайданчик, тому за правилами техніки безпеки доступ буде обмежено. Одразу хочу наголосити, що жодних висоток, автозаправок, ресторанів, торгово-розважальних комплексів та інших об’єктів там не буде. Скоро підрядник вивісить паспорт об`єкту, щоб не плодити зайві чутки.

Хвіртки в паркані зачинили на прохід мешканців, бо територія навколо Манежу буде будівельним майданчиком. Тому весь паркан буде додатково обнесений профнастилом, і буде виглядати як будівельний. Зараз розробляється нова схема проходу березняківців, щоб максимально задовільнити всіх.

Будівельний генплан реконструкції Манежу

Помаранчевим кольором окреслена прибудова. Дві прибудови на фасаді (там будуть розміщатись трибуни) і розширення будівлі ще на 10 м в бік озера (ззаду будівлі, де зараз стоїть паркан).

Березняківці також були схвильовані тим, що вирубали здорові дерева навколо манежу, що роками там росли.

реконструкція легкоатлетичного

“Зрізані ті дерева, які потрапляють під пляму забудови. На жаль, їхня доля була прогнозована. Але у проекті передбачено озеленення, тому буде нова висадка дерев”.

Дозвіл на будівельні роботи

Ст. 37 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” говорить, що “за наявності дозволу на виконання будівельних робіт отримання замовником та генеральним підрядником чи підрядником (у разі якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників) інших документів дозвільного характеру для виконання будівельних робіт та видалення зелених насаджень у межах будівельного майданчика не вимагається”

реконструкція легкоатлетичного

Реконструкція триватиме довго. До листопада манеж не працюватиме. В листопаді туди повернуться спортсмени, але роботи продовжаться аж до Дня Києва-2018.

Тому дуже прохають вибачити за незручності.