Березняки

Облаштування зони для вигулу собак на Тельбіні

Майданчик для собак на Тельбіні

У Дніпровському районі не так багато місць, де можна офіційно вигулювати домашніх улюбленців, зокрема собак. Не всі власники чотирилапих чемні та прибирають за своїми друзями на вулиці. Це стає справжньою “війною” щовесни, коли сходить сніг.

Проблемою облаштування зони для вигулу собак займалися депутати за звертанням мешканців Березняків ще з 2015 року. Головне, що разом обрали місце – озеро Тельбін, парк на Тельбіні. Тепер ця справа добігла свого завершення, це круто!

Позаду проекти, плани, суперечки, наполегливість, завзятість та креативність КП УЗН Дніпровського району та особисто Євгена Ковшуна, а також плідна співпраця депутатів Київради Андрія Страннікова та Віталія Рослякова з березняківцями, власниками собак.

Ось так майданчик виглядав на початку квітня 2018 року

Шумського 3
Шумського 3
Шумського 3
Шумського 3

А це – зараз, на початку травня 2018 року

Вхід з боку Тельбіна

Тож тепер вперше у нашому Дніпровському районі є майданчик для вигулу собак площею 1870 кв.м., з двома смітниками для сортування сміття (побутовий, “собачий” та паперовий), доріжками та деревами (біля входу, яких теж два з різних боків). Скоро тут з’явиться лавки та буде газон. Улюбленцям мікрорайону та їх власникам на такому майданчику повинно бути комфортно та зручно!

Огорожа
Смітник
Смітник
Смітник
Смітник

Паркан

Плани на майбутнє

Також згодом тут буде облаштований вхід калитками, що зачиняються, а також ще декілька тренувальних собачих елементів 🙂 Є приємна новина – схожий майданчик для вигулу плануємо облаштувати на Дніпровській набережній влітку! Дякуємо всім, хто чекав, хто приймав участь та підтримував такий потрібний березняківцям проект!

#березняки #странніков #росляков #кпузндніпровськогорайону #зеленбуд #майданчикдлявигулу #тельбін