Березняки

Нарада з приводу користування стадіоном біля СШ №81

Нарада з приводу користування стадіоном біля СШ №81

На Березняках є новітній сучасний стадіон, що розташований між двома школами: №81 та Еконад №30. Тут часто грають в футбол та проводять час гуртки при школах, а також влаштовують уроки з фізкультури. Сюди приходять й березняківці, щоб провести дружні матчі між командами, наприклад, команди “Дворового футболу”. Стадіон використовують різні березняківські ДЮСШ, а також тут приємно просто посидіти та повболівати за своїх улюбленців.

Оскільки стадіон дуже популярний, буває, виникають різні моменти з приводу користування ним. Тому вчора проводилася нарада, де визначили дорожню карту вирішення всіх питань.

На нараді були присутні представники від обох шкіл, ДЮСШ Переможець, ДЮСШ №10, 21, ДЮСШ Атлет, представники березняківських команд, ГО Гром, ГО ДФК Березняки. Між собою вирішували час, який буде відведено для гри всіх, щоб максимально спростити та впорядкувати користування футбольним стадіоном.

За присутності депутатів Київради Андрія Страннікова та Віталія Рослякова всі присутні зацікавлені у стадіоні особи обговорили питання безпеки та догляду за місцевою “перлинкою”. Було наголошено на тому, що треба встановити великий білборд, де будуть вказані правила користування стадіоном, зокрема те, що забороняється робити тут: це заважати гравцям на полі, шкодити покриттю стадіону, розпивати спиртні напої на майданчику та знаходитися на території в нічний час.

Уважно вислухавши точку зору кожного учасника дискусії, прийнялися писати дорожну карту користування футбольним стадіоном погодинно. Наталія Іваніна, начальник Управління освіти Дніпровської РДА, також завітала до наради.

В пріоритеті – заняття фізкультурою двох шкіл, потім гуртки при школах, далі відводиться час для гри ДЮСШ, березняківських команд тощо. Сподіваємось, тепер всі питання вирішені!

#березняки #стадіон81 #школа81 #футбол #футболнаБерезняках