Березняки,  Головні новини,  Київ,  Новини

Кубок Березняків 2017 з художньої гімнастики ДСТШ Фенікс

Ми вже анонсували проведення Відкритого чемпіонату Кубок Березняків 2017 з художньої гімнастики ДСТШ Фенікс тут http://bereznyaki.org/novosty/bereznyaky/kubok-bereznyakiv-2017/ Тепер маємо показати вам всю красу та грацію цього неймовірного заходу!

Кубок Березняків 2017. День перший. Відкриття Чемпіонату

Змагання розпочалися о восьмій ранку, та тривали до десятої вечора. “Заявлено було 560 учасників”, розповідає директор ДСТШ Фенікс Ольга Антонівна Чапни. В перший день змагання відбувалися серед наймолодших учасниць, які тільки-но розпочинають свою блискучу кар`єру у цьому граціозному виді спорту

Гімнастки змагалися у різних вікових категоріях. Найменша учасниця має всього 4 рочки – та вона просто неймовірна!

Це вже вдруге ДСТШ Фенікс організовує таких захід, де гімнастки зі всієї України та не тільки мають змогу продемонструвати свої здібності. Ольга Чапни розповідає:

“в підготовці цього Чемпіонату дуже допомогла організація Наш дім Березняки, а зокрема депутати Київради Андрій Странніков та Віталій Росляков.

Вони надали для нас наградну атрибутику: медалі, кубки, грамоти для переможниць конкурсу. В цьому році ми віддаємо кубки не тільки призерам першого місця, а й другому та третьому.

Перше змагання, яке ми проводили, відбувалося в маленькому залі, участь приймали всього 100 учасників. Тоді ми тільки починали, тому особливих складнощів при підготовці Кубку Березняків 2017 в нас не виникло, бо маємо чималий досвід.

Минулого разу найменшій учасниці було 3,5 роки, цьогоріч вік наймолодшої учасниці – 4 роки” Депутат Київради Андрій Странніков розповідає про підготовку до заходу:

Ми намагалися створити таке свято, де кожна учасниця змогла б показати себе як справжній професіонал, щоб кожна дитина відчула себе особливою. Доклали неймовірних зусиль, та я вважаю, що воно того варте. Бо діти – це наше майбутнє, а здоровий спосіб життя та спорт – невід`ємна складова успішної людини.

Головний суддя Чемпіонату, Поліна Кондаурова-Троханенко, зазначає:

“В перший день змагань виступило 250 учасниць. Виступи відбуваються в категоріях Олімпійського резерву, спортивних шкіл. За 1, 2, 3 місце всі гімнастки отримують кубки, медалі, грамоти та подарунки від спонсорів змагань. Гімнастки виступають у вікових категоріях від 2013 року та до мастерів спорту, які покажуть свої вміння на третій день змагань, 2 квітня, перед закриттям Чемпіонату. Буде дуже красиво! Самі гімнастки оцінюються за новими правилами, тому буде також цікаво”

Перед виступами юні учасниці розминаються. Для цього у них є велика зона з килимами в іншому крилі залу, відокремленому від урочистостей

В перший день було дуже багато малечі, яка з натхненням керувала обручами, булавами, стрічками та м`ячами

Діти готуються до церемонії відкриття Чемпіонату, що проходила о другій дня

Почесні гості та організатори

Почесні гості та організатори змагань не забарилися, та приєдналися до привітань учасниць Чемпіонату

 • Головний суддя Кубку Березняків, майстер-спорту міжнародного класу, Поліна Кондаурова-Троханенко
 • Директор Київської міської школи вищої спортивної майстерності Євгеній Рєзанов
 • Начальник Управління молоді та спорту КМДА Олексій Трофімов
 • Начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Дніпровської РДА Василь Ільєнко
 • Депутат Київради Віталій Росляков
 • Дворазовий чемпіон світу, Чемпіон Європи з фехтування, Юрій Чиж
 • Директор ДСТШ Фенікс Ольга Чапни

Учасниці змагань вишикувалися перед почесними гостями в очікуванні привітних слів

Олексій Трофімов зауважив:

Хочу побажати клубу та Чемпіонату розвиватися далі, бо кожного року збільшується кількість учасників, кількість бажаючих приєднатися до спорту. В цьому році вже майже 600 учасниць – це велике досягнення! Шановні батьки, низькій уклін вам за ваше ставлення до здорового способу життя.

Віталій Росляков привітав гостей та учасниць на нашому мальовничому мікрорайоні Березняки, побажав здоров`я всім присутнім, підбадьорив учасниць, нагадавши:

незалежно від зайнятих місць, ви всі чемпіони! Вперед до перемоги!

Для гостей та учасниць виступила Студія естетичного розвитку Розвиток, виконавши гімн Березняків, а потім разом весь зал підвівся та виконали гімн України, що дав старт новий хвилі змагань!

Парад відкриття Чемпіонату Кубок Березняків 2017 вважається відкритим

Церемонія нагородження переможців

Розпочалася церемонія нагородження

Були сльози відчаю, сльози нездійсненних мрій. Це сумно, але це діти. Дівчатка, пам`ятайте, ви всі чудові, у вас попереду дуже багато перемог, кубків та медалей. Не зупиняйтеся, продовжуйте боротьбу!

Ці найкоштовніши призи опинилися у дівчат 1, 2, 3 місць

Зал був оздоблений в українських кольорах, що виглядало дуже патріотично та справді дуже гарно.

Суддівський стіл

Спонсори Чемпіонату Кубок Березняків 2017:

 • Чиста вода
 • Страхова компанія Княжа
 • Компанія Le Prime

Всі учасниці отримували подарунки від спонсорів. Бренд Le Prime презентував необхідний килимок для тренувань гімнасток

Цікаві фотозони

Зручний п`єдестал для переможниць у категоріях

За виступом учасниць можна було спостерігати з другого поверху, дуже зручно

Учасниці з ДСТШ Фенікс та почесні гості

Стіл головного судді та ведучих

Кубок Березняків 2017. Другий день

На другий день було не менше народу в Манежі, дівчата неймовірні!

Виступи проводилися

Учасниці тренувалися

В холі було жваво: проходила торгівля

Зона майстер-класів для діток


Програма Мистецтво лікує

В рамках Кубок Березняків 2017 проходила благодійна виставка робіт дітей, що знаходяться на лікуванні у Інституті раку. Діти самі малюють картини та продають їх на таких благодійних заходах. Отримані кошти в розмірі 70% вони витрачають на ліки для себе, а решту віддають на закупку ліків для тих дітей, у кого нема за що їх купити.

Відвідувачі жваво купляли картини в підтримку хворих, але дуже талановитих дітей, за що їм велике дякую! Діти отримали більше 8 тис грн

Олександр, який малює котів, зміг надати свого улюбленця в Італію для одного з брендів канцтовару

Він таким чином має змогу трохи заробляти собі на лікування – молодець! Діти купляють канцтовари з зображенням котів Саші, та надсилають йому листівку з побажанням здоров`я!


Наступне підростаюче покоління чемпіонів!

Кубок Березняків 2017. День третій. Закриття Чемпіонату

Третій день проходив за участі майстрів спорту з художньої гімнастики, які демонстрували гарну підготовку та ідеальні елементи, вправно володіли м`ячами, стрічками, булавою та обручами

Відбулися показові виступи ДСТШ Фенікс

Відео

Нагороджувальна атрибутика для переможців перших трьох місць чекають на них)

Кубки та медалі в цьому році надзвичайно гарні та зручні, над їх вибором працювали не один день декілька осіб 🙂 Вийшло дуже добре 🙂

Почесні гості та організатори

На церемонію закриття Чемпіонату Кубок Березняків 2017 прийшли:

 • Наталія Іваніна, начальник управління освіти в Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації
 • Анатолій Павленко, директор БФ Дніпровський
 • Ярослав Горбунов та Віталій Росляков, депутати Київради
 • Ольга Чапни, директор ДСТШ Фенікс
 • Ілона Семирекова, директор СШ №228, яка є палкою шанувальницею гімнасток Феніксу

Гімнастки вишукувалися для привітальних слів почесних гостей Чемпіонату. Наталія Іваніна вітала гостей та учасниць з такою прекрасною спортивною подією

Цей Чемпіонат дав можливість згуртуватися кожному, відчути і відновити свої сили, показати свою майстерність. Я переконана, сьогодні всі ті, хто переміг, стали більш впевненими в собі. Не засмучуйтесь, кому вибороти кубки не вдалося, у вас ще все попереду, ви найкращі. Дякуйте своїм тренерам, батькам. Успіхів вам!

Анатолій Павленко висловив радість з приводу того, що він є сьогодні на такому святі краси та грації, впізнав команди з черлідингу, які виступали нещодавно на районному Чемпіонаті з черліденгу

Хто не переміг, не хвилюйтеся, перемог на вашому подальшому шляху буде ще дуже багато. Щастя вам, миру та успіхів у спорті!

Ярослав Горбунов також подякував за запрошення на Чемпіонат, це не вперше він вітає учасниць змагань з художньої гімнастики.

Мені дуже приємно, що Кубок Березняків не просто турнір чи змагання, а цей Чемпіонат з року в рік розвивається, стає більшим, кращим та цікавішим. Це вже не тільки київський захід, а й всієї України. Я дякую організаторам за чудову підготовку Чемпіонату в таких непростих для України умовах, нехай у вас буде ще сили, бажання та можливості проводити змагання ще багато років, даючи дітям можливість розвиватись, вдосконалюватись та йти вперед у спорті.

Віталій Росляков зауважив, що на цьому Кубок Березняків не закінчується, а продовжується далі. Оскільки Легкоатлетичний манеж знаходиться на стадії масштабної реконструкції, тому в наступному році, я сподіваюсь, зустрінемось тут вже в новому залі, сучасному, технологічному.

Хочу подякувати всім, хто прийняв участь в змаганнях, та всім, хто знайшов сили, можливості та бажання долучитися до організації заходу на Березняках. Ми з Андрієм Странніковим намагалися створити справжнє свято, і вважаю, що нам це вдалося!

Ось так виглядає справжня спортивна витримка та гідність, за час змагань учасниці потоваришували та вболівали одна за одну

На церемонії відкриття, закриття Чемпінату та у підготовці змагань приймали участь також ніжні та тендітні дівчата, яким велика подяка за мужність!

Без вас організатори не впоралися би 🙂

А ось так виглядає перемога!

Дякуємо всім-всім за чудовий триденний марафон краси, грації та спорту! До зустрічі в наступному році!