кінотеатр старт
Березняки

Кінотеатр Старт – кінотеатр ностальгії та дитинства

Скоро на кінотеатр Старт очікують масштабні зміни, якщо ухвалять відповідне рішення: оновлення обладнання та реконструкція будівлі. Про долю кінотеатру та його нагальні потреби розмовляли з Оленою Бабій, начальником відділу з організації роботи кінотеатрів мережі КП “Київкінофільм”. 

Пані Олено, коли був побудований кінотеатр Старт?

Це досить старий кінотеатр (1971 року), знаєте, дорослі люди приходять і кажуть: «Ой, ми цей кінотеатр пам`ятаємо з дитинства! Приходили сюди.» Кінотеатр Старт – кінотеатр ностальгії, дитинства.

кінотеатр старт

– Які зміни ви плануєте провести?

По-перше, плануємо провести досить масштабну реконструкцію кінотеатру (заміна вхідної групи, внутрішні роботи, оновлення апаратури). Це дуже важлива річ, бо кінотеатри комунальної власності пережили важкі 90-ті роки, це був складний час, коли всі такі установи знаходились в занедбаному стані. Про кінотеатр Старт такого сказати не можна, але обладнання в ньому застаріле та потребує заміни на сучасне. В ньому нема  обладнання DCP, що значно звужує репертуарні можливості, тобто не має змоги запропонувати глядачам найновіші блокбастери, що виходять на екрани «великих» кінотеатрів. Таким чином Старт  стає заручником  ситуації. Але свого глядача все ж має  і любить.  Ми позиціонуємо цей кінотеатр більше як дитячий, молодіжний та арт-хаусний. Тут можна подивитись і класику кіно, і екранізації творів з літературної програми, і документальні, історичні та науково-популярні стрічки, і звичайно ж не забуваємо про анімацію – мультфільми дуже популярні серед наймолодших глядачів.

– Що такого цікавого може запропонувати кінотеатр Старт в найближчому майбутньому?

Зовсім скоро в кінотеатрі ви будете мати змогу побачити унікальний фільм, який більше ніде не пройде: до річниці Чорнобильської трагедії  ми запропонуємо стрічку Альмара Серебренікова «Національний музей Чорнобиль». Фільм приверне увагу до музею Чорнобиля, де зібрані всі пам`ятки та документи щодо цієї події. А також влаштуємо зустріч з продюсером цієї картини – Людмилою Серебреніковою, до речі  мешканкою сусідньої з Березняками Дарниці. Незважаючи на те, що умови кінотеатру не завжди дозволяють представити популярні та новіші фільми в прокаті, ми намагаємось здивувати глядача та показувати такі цікавинки, яких  у «топових» кінотеатрах не знайдеш.

кінотеатр старт

– Звідки можна брати актуальну інформацію про те, що відбувається у кінотеатрі?

Власне, є інформація на нашому сайті: kinokiev.com, на сторінках у мережі Facebook КП Київкінофільм, Старт детский, Кінотеатр Старт. Сподіваємось, що згодом будемо використовувати і зовнішню рекламу – сітілайти та лайтбокси для пропагування кінотеатру та кінорепертуару. Окрім того,  кожен кінотеатр нашої мережі має свої флаєри, з  репертуаром та додатковою інформацією про заходи кінотеатрів, –  гуртки, майстер-класи, тощо.  До кожного фільму є анонс. Флаєри завжди є на інформаційних стендах у кінотеатрі, також роздаємо їх у школах, садочках,  навіть на вулицях. І все це  власними силами. Тож будемо раді допомозі волонтерів.  

Наразі у нас гостро стоїть проблема переоснащення та реконструкції кінотеатру Старт, щоб він був відомим, добре обладнаним, зручним та комфортним для всіх відвідувачів. Сподіваємося, що вже наступний навчальний рік побачить кінотеатр Старт оновленим та сучасним! Двері нашого кінотеатру завжди відкриті для усіх любителів кіно – приходьте, будемо раді!