Березняки

Дитячий флешмоб на Тельбіні: Нагодуймо пташок разом!

Акція на підтримку братів наших менших на Тельбіні

Діти повинні вміти піклуватися не тільки про себе, а й виявляти дбайливе ставлення до оточуючих. У садочках, в гуртках, у школі завжди вчать думати про родину, країну, менших, які потребують уваги та опіки. Тому дитячий флешмоб на Тельбіні – дуже корисна справа!

Депутати Київради Андрій Странніков та Віталій Росляков, а також студія гармонійного розвитку “Розвиток”, вирішили продемонструвати це на живому прикладі, та започаткувати зимову традицію у своєрідному флешмобі серед дітей, мета якого полягає в підгодовуванні найменших мешканців Березняків – пташок.

Для цього запросили до парку на Тельбіні, де зараз відбувається реконструкція та регулярно проходять толоки, всіх учнів молодших класів березняківських шкіл: СЗОШ 228, 81, 195, спеціалізована школа №327 , НВК 209 Сузір’я, Гімназія 30 Еконад. Прийшли навіть вихованці дитячого садочка 522 🙂 Малеча дуже старалася 🙂

Дана акція покликана привернути увагу дошкільнят та учнів молодших класів до зимування наших місцевих голубів, ворон, горобців та інших видів птахів, а також відчути підтримку ровесників.

Флешмоб вдався!

Та не можна забути про ще один позитивний бік такого заходу: креативність. Кожен вихованець садочка та учень березняківської школи зробив свій власний внесок у створенні унікальних годівничок, яких Тельбін ще не бачив в такій кількості.

І це зрозуміло, бо діти дуже люблять проявляти свої творчі здібності. А у виготовленні маленьких та великих годівничок для березняківських пташок – в найбільшій мірі 🙂

Дякуємо всім, хто в такий сонячний та теплий день приєднався до такої цікавої та необхідної справи, як піклування про найменших!

Сподіваємось, годівнички будуть підтримувати своїх “клієнтів” всю зиму, як депутати підтримують мешканців Березняків вже досить довгий час 🙂

#флешмоб #Странніков #Росляков #Березняки #годівничкина Тельбіні #новиниБерезняків