толока Шумського 5
Березняки,  Новини

Двомісячник благоустрою на Березняках: толока на вул.Шумського 5

На Березняках розпочалися роботи по прибиранню території в рамках Двомісячника благоустрою. Місцеві ЖЕД та ОСББ, а також звичайні ЖЕКівські будинки, виявили бажання розчистити прилеглу територію біля своєї домівки. Першими про допомогу заявили мешканці по вул.Шумського 5.

Як ви бачите, доріжки навколо дому не прибрані, але повинні були бути чистими, оскільки забудовник брав на себе таку відповідальність. Оскільки численні прохання людей ніхто не чув, мешканці вирішили зібратися та зробити це самотужки за допомогою КП УЗН Дніпровського району та місцевої влади.

Ручного інструменту було вдосталь, та й рук також) Кожен, хто вийшов цього прохолодного дня на толоку, був “обладнаний” лопатою, граблями, рукавичками та мав при собі гарний настрій зробити добру справу!

Місцева влада організувала трактор, а КП по УЗН Дніпровського району – вивіз будівельного сміття.

Робота кипіла з самого ранку

Незважаючи на дощ та холод, люди завзято працювали задля свого будинку

Сміття було багато насправді

Настільки, що однієї машини не вистачило)

На толоці був присутній депутат Київради Віталій Росляков, який допомагав мешканцям прибирати територію

Та це тільки одне брудне місце, а таких навколо будинку було чимало

Мешканці працювали до самих сутінків, територія біля Шумського 5 вже зовсім інша. Наступна адреса толоки буде повідомлена згодом.


Якщо ви бажаєте організувати прибирання біля вашого будинку, звертайтеся до приймальні місцевої влади за адресою вул.Миколайчука 15а, ДНЗ 274.


Зробимо Березняки квітучими та чистими!