перше швейне дерево
Березняки,  Головні новини,  Новини

Перше Швейне дерево в Києві та на Березняках!

Друзі, запрошуємо вас на відкриття Першого Швейного дерева у Києві!

10 березня 2017 року людство буде святкувати Міжнародний день швейних машин. Саме в цей день Еліас Хоу в 1845 році винайшов швейну машину, чим покращив життя мільйонам людей по всьому світу. А ось ідея прийшла до нього уві сні. Після чого він почав виробляти голки з отворами. Вже через місяць було створено перший прототип швейної машинки, яка працювала з великою швидкістю (300 стібків/год)! А через півроку Хоу запатентував у Америці свій винахід.

Компанія Текстиль-Контакт вирішила встановити на честь цього дня та винахідника Перше Швейне Дерево на Березняках!

Якщо ви сядете за стіл швейної машинки, та обернете три рази її колесо, тоді вам посміхнеться удача в швейному бізнесі, або просто загадуйте бажання, нехай воно здійсниться якомога швидше 🙂

Перше Швейне Дерево буде відкрито 10 березня за адресою вул.Миколайчука 3А о 12:00


Перше Швейне Дерево: унікальна споруда у світі, Києві та на Березняках

Металева інсталяція була пов`язана синьою стрічкою, кольором Компанії Текстиль-Контакт

Зібралося чимало представників преси: НТН, ICTV, Інтер

Люди почали сходитися біля 12:00, фотографувалися біля Дерева, сідали за машинку, загадували бажання

Серед присутніх були організатори події: власник Групи компаній Текстиль-контакт Олександр Соколовський, Олександр Загородній, безпосередній виконавець замовлення, та Володимир Кузнєцов, що здійснював авторський контроль над ходом робіт. Ці люди приклали величезних зусиль для того, щоб вчора березняківці та гості міста мали змогу насолодитися арт-інсталляцією Перше Швейне Дерево на Березняках.

Металеве дерево вражає: кожна його деталь була виготовлена окремо, згиналася та закручувалася згідно з авторською задумкою, розповідає Володимир Кузнєцов. Від задумки до реалізації пройшло десь півроку, а саме дерево виготовлялось кілька місяців.

Воно безпечне для дітей та при його конструюванні було враховано міцність та надійність. Швейні машинки добре закріплені на гілочках

Всього на дереві біля 15 старих та маленьких, але таких гарних швейних машинок 🙂 Їх збирали всією громадою, коли організатори кидали клич в соцмережах, відгукнулося дуже багато людей, зазначає Олександр Соколовський. Настільки багато, що на другому поверсі офісу Текстиль-Контакт на Березняках зробили другу інсталяцію-музей

Ось машинки ближче

Інструменти швейної справи мають різні країни походження, історію та вислугу років.

Зібрані люди, представники преси та організатори з нетерпінням чекали відкриття Першого Швейного Дерева, аналогів якому немає в світі, розповідає Олександр Соколовський.

На Церемонії відкриття інсталяції був присутій депутат Київради Віталій Росляков,

який подякував організаторам за певний вклад в мистецький розвиток міста та Березняків зокрема.

Завершив церемонію відкриття Дерева колектив Берегиня

А наше Швейне дерево буде радувати киян, та кожного року 10 березня будемо святкувати день Швейних Машин, оскільки 8 березня під загрозою відміни, з посмішкою сказав Олександр Соколовський 🙂 Дякуємо за чудову інсталяцію!