Київ Дніпровський

Програми співфінансування щодо ремонту житлового фонду столиці

Як можна відремонтувати житловий будинок у столиці?

У столиці наразі діють дві Програми, які допомагають киянам ремонтувати власні домівки за рахунок участі в фінансуванні міського бюджету в рамках Програми “70/30”:

  • конкурс проектів, що впроваджують енергоощадні заходи у сфері ЖКГ для будинків ОСББ та ЖБК. За цим напрямком у 2015 році осучаснили 13 будинків на загальну суму 5,5 млн грн. У наступному році – 62 будинки на суму 20 млн грн, а в поточному році перемогли 136 проектів. На 2018 рік вже оголошено відкритим конкурс, де кожен житловий будинок ОСББ чи ЖБК має шанс подати свій проект та виграти його. Подавати їх треба у Департамент житлово-комунальної інфраструктури при КМДА з 1 листопада 2017 року до 22 грудня 2017 року. Прийом заявок здійснюється щовівторка у першій половині дня (9-13), щочетверга – у другій половині дня (14-17). Звертатися за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15-А, каб. 13-15.
  • конкурс проектів, що передбачає участь у енергоощадних та ремонтних заходах будинків комунальної власності, яким вже більше 10 років. За цим напрямком мешканці повинні також вносити свою частку у розмірі 30%. А 70% віддає міський бюджет.

У вас є шанс докорінно змінити своє життя, зробивши свою оселю більш комфортною для проживання!

За додатковою інформацією можна звертатися до Центру комунального сервісу, які проводять різного роду семінари, форуми та тренінги серед майбутніх учасників Програми 70/30 https://cks.com.ua

#енергоощаднізаходи #програма70_30 #КМДА #конкурспроектів