Київ Дніпровський

Новий сервіс для зв’язку громадян з поліцією

Кияни можуть скористатися новим онлайн-сервісом «Взаємодія поліції та громади». Цей проект направлений на покращення контакту між громадянами і поліцією.

Сервіс створений та наповнюється громадською організацією DreamKyiv за підтримки міжнародного фонду «Відродження». Партнерами проекту виступили «Експертний центр з прав людини» і «Центр інформації про права людини».

Проект складатиметься з 2 частин: «Спитай поліцейського» та «Електронний кабінет дільничого». Наразі скористатися можна лише сервісом «Спитай поліцейського». Він передбачає можливість надати питання поліції та отримати відповідь на нього на свою електронну пошту. Також можна прочитати запитання поставлені іншими людьми і ознайомитися з відповідями на них. Консультувати громадян будуть представники поліції і «Контактного центру міста Києва 1551», а також професійні юристи. На відповідь доведеться чекати від 3 до 5 днів.

Крім того, на інтерактивній карті можна відмітити небезпечні місця свого району і інформація про них буде передана відповідному дільничому. Однак, автори проекту попереджають, що сервіс  призначений тільки для неоперативних проблем і не являється аналогом служби 102.

«Електронний кабінет дільничого» на даний момент знаходиться в розробці. Він міститиме контактну інформацію дільничого кожного району, а також опис усіх районів столиці.