Київ Дніпровський

Невеличка вулиця носить ім’я великої людини

У переддень Дня медичного працівника зібралися на колишній вулиці Панельній у Дніпровському районі столиці друзі, побратими, колеги, рідні Андрія Аболмасова, щоб разом відкрити меморіальну дошку загиблому бійцю-медику на вже однойменній вулиці.

Ця невеличка вулиця, що знаходиться на Микільській Слобідці, тепер носить ім’я справжнього героя, якого нагороджено посмертно Орденом “За мужність” 3-го ступеня 29.09.2014, майже через два місяці після загибелі.

Тамара Аболмасова, мати Андрія

Андрій працював у Дніпровському районі фельдшером на швидкій. Пішов на Майдан, рятував хлопців у медичній сотні. Потім був початок російської агресії, пішов добровольцем у батальон “Айдар” медиком. Мати Андрія досі живе на Березняках.

Прим.редакції

Присутній на заході відомий журналіст Юрій Бутусов нагадав, що Андрій Вікторович захищав наш Луганськ, і загинув як герой, врятувавши собою чотирьох ще зовсім юнаків 20-21 року з Луцька. Мати, Тамара Аболмасова, крізь сльози сказала, що пишається сином, і їй ні в якому разі не соромно дивитися людям в очі, бо її син віддав найцінніше, аби в Україні був мир. Життя Андрія було коротким, але він був справжнім чоловіком. Не вагався, іти чи не іти захищати країну. І це також героїчний вчинок. Голова Дніпровської РДА Ігор Щербак висловив слова глибокої вдячності матері за сина. І нагадав, що на базі лікарні №11 планують побудувати відділення з реабілітації хлопців, що повернулися з зони АТО.

Побратими на вул.Панельній/Аболмасова

Організатор заходу Даніель Карабаєв дякував всім медикам, що захищали і захищають нашу країну в зоні АТО, а також згадав тих, хто загинув…А їх майже 120 людей. Тамара Аболмасова вірить, що на
Майдані колись з’являться їх світлини, аби пам’ятали…Заслужений діяч естрадного мистецтва України Андрій Іванов присвятив власну пісню медикам. У 2015 році на стіні медичного коледжу ім.Гаврося вже відкрили пам’ятну дошку Андрієві. Похований герой на Лісовому кладовищі. Пам’ятаємо…