Київ Дніпровський

Мій сучасний культурний центр – програма по осучасненню муніципальних кінотеатрів

Київська міська держадміністрація започаткувала чудову програму під назвою «Мій сучасний культурний центр». Її реалізацією займається комунальне підприємство «Київкінофільм». Програма передбачає перетворення муніципальних кінотеатрів у новітні культурні центри, які максимально задовольнятимуть потреби громадян.

Таким чином відновлені і осучаснені комунальні кінотеатри мають стати осередком не тільки кіно, але й музики і мистецтва. У них проводитимуться різноманітні концерти, фестивалі, театральні вистави, інсталяції, виставки, різноманітні тематичні проекти.

Кожен бажаючий може прийняти участь у процесі, надавши власні пропозиції щодо удосконалення муніципального кінотеатру, розташованого у районі проживання. Для участі у проекті необхідно надіслати листа з власними ідеями до 31 серпня поточного року на електронну адресу: kievkinofilm9@gmail.com. Учасники обговорення, які запропонують найкращі та найкреативніші ідеї, одержать презенти від «Київкінофільму».

Першими будуть модернізовані кінотеатри: «Краків», «Кіото», «Братислава», «Старт», «Ленінград» і «Київська Русь». Вони уже пройшли технічну оцінку будівель, а на виконання першого етапу проекту передбачено виділення 30 млн гривень.