Київ Дніпровський

Лікар у Вашому домі – новий проект КМДА

Київська міська держадміністрація запровадила новий проект, котрий дозволить отримати консультацію лікаря, не відвідуючи медустанову. Проект носить назву «Лікар у Вашому домі» і стартував у Подільському районі столиці. А вже з нового року планується долучити інші райони міста.

Реалізація проекту відбуватиметься декількома способами. В першу чергу в найбільш людних місцях створюватимуться  стаціонарні пункти «Лікар у Вашому домі». Там працюватимуть сімейні лікарі і терапевти, котрі зможуть проконсультувати і за потреби дати направлення до профільного спеціаліста. Також, в таких пунктах можна буде зробити деякі експрес-аналізи і визначити індекс здоров’я.

Планується, що проект дозволить завчасно діагностувати та попереджати хвороби та формуватиме відповідальне ставлення до здоров’я. Адже повсякденні турботи і зайнятість не всім дають змогу відвідувати лікувальні установи.

У Подільському районі працюватиме 10 точок: в ЦНАПі, супермаркетах і аптеках КП «Фармація». Звернутися до лікарів зможе будь-який відвідувач цих закладів.

Другим напрямком програми буде формування медичних бригад для здійснення домашніх візитів. До складу бригад, крім лікарів, входитимуть студенти медичних коледжів та соціальні працівники. Виїзди проводитимуться до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу. Планується, що в майбутньому працюватиме не менше 30 бригад.