Київ Дніпровський

Київрада підтримала припинення співпраці з Київенерго

На черговому пленарному засіданні 20 червня депутатами Київради було прийнято рішення щодо припинення дії угоди з ПАТ «Київенерго».

Угода була укладена ще у 2001 році і повинна закінчитися 31 грудня цього року. Однак, для попередження технічних збоїв і зриву опалювального сезону, а також для забезпечення киян достатньою кількістю теплової енергії під час холодів, договір буде продовжено до 26 квітня 2018 року.

Рішення передбачає повернення майна «Київенерго» у власність міської громади у належному стані. Інвентаризації та подальшому поверненню підлягають більше 90 000 об’єктів. Серед них: 2 теплоелектроцентралі (ТЕЦ №5 і №5), 3000 теплових пунктів, біля 200 котелень, більше 2 тисяч кілометрів тепломереж, сміттєспалювальний завод «Енергія».

Ціллю таких змін являється потреба у створенні нових ефективніших методів управління теплоенергетичним комплексом Києва, а також його подальший розвиток і модернізація. Планується, що дані заходи дозволять зменшити витрати, забезпечити прозоре тарифоутворення, здійснити технічне переоснащення та залучити інвестиції.