Київ Дніпровський

Екологічна краса. Програма з сортування сміття

У Дніпровському районі діє програма по встановленню контейнерів-“дзвіночків” для роздільного збору сміття

На Березняках масово з’явилися цікаві «архітектурні форми» – контейнери для роздільного збору сміття у вигляді дзвіночків. Такий комплекс для сортування пластику та скла вже встановили біля багатьох будинків. І мешканці Березняків активно зголошуються на такі нововведення – їх встановлюють, у першу чергу, за бажанням жителів, адже саме від їх «екосвідомості» й готовності сортувати сміття залежить поява «дзвіночків».

Умови розміщення такі:

  • контейнери мають стояти не на зеленій зоні,
  • ділянка, відведена для контейнера, має бути не менше 2×4м,
  • територія повинна обслуговуватися КП «Київкомунсервіс»,
  • потрібен також зручний під’їзд машини для вивантаження сміття (контейнер підіймається на висоту мінімум 6 метрів).

Цей пілотний проект реалізовується за ініціативи КМДА. І Дніпровський район став однією з «перших ластівок» цього задуму в місті. На кожному контейнері буде нанесено інформацію, для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений та контактний номер телефону для подачі інформації щодо аповненості. Загалом в районах міста протягом року буде встановлено 1000 таких контейнерів. Мешканці будинків, які прагнуть сортувати сміття, можуть подати звернення на встановлення контейнерів на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» (http://kks.kiev.ua).

Дзвіночки вже встановлено у Дарницькому, Дніпровському, Деснянському районах та у центрі. Зараз програма діє у Оболонському районі м.Києва