Київ Дніпровський

“Бюро знахідок” – сервіс пошуку загублених речей

Загубили паспорт чи гаманець? Спробуйте відшукати їх за допомогою онлайн-сервісу «Бюро знахідок». Цей сервіс направлений на полегшення розшуку загублених речей або пошуку господаря знайдених речей.

Сервіс розроблений громадською організацією «LuckFind». А у січні цього року до проекту приєдналась КМДА, що забезпечило покращення комунікації з киянами.

При бажанні віддати знайдену річ власнику чи відшукати свою загублену слід звернутися за телефонними номерами 1551 або (044) 205-73-37. При цьому потрібно коротко описати знахідку чи втрачену річ і повідомити свою контактну інформацію. Дзвінки на вказані номери приймаються цілодобово.

Отриману інформацію оператори сервісу перевіряють у базі даних. Якщо власник або річ знайшлися, то проводиться координація учасників. Якщо ж збігів не знайшлося, то реєструється нове оголошення про пошук або знахідку.

Ознайомитися з переліком речей, які шукають та подати власне оголошення можна безпосередньо на сайті «Бюро знахідок». За допомогою сервісу можна шукати та повертати загублені документи, номерні знаки, ключі, гаманці та інші речі, а також домашніх тварин.