Запрет на продажу алкоголя в МАФах принят

Запрет на продажу алкоголя в МАФах принят

мусорная полиция
“Мусорная” полиция в Киеве будет штрафовать
04.04.2016
Игрушки в Happy Meal McDonalds апрель-май 2016
15.04.2016
Показати все

Запрет на продажу алкоголя в МАФах принят

запрет на продажу алкоголя

Виталий Кличко подписал запрет на продажу алкоголя в МАФах столицы

UPD.С 22 сентября 2016 года алкоголь перестанут продавать с 23:00 до 10:00. Это не касается только кафе, баров, специализированных заведений. 

Ранее мы писали о возможности введения запрета на продажу алкоголя в Киеве http://bereznyaki.org/novosty/zapret-na-prodazhu-alkogolya-v-kievskih-mafah/. Сейчас это уже стало реальностью. Мэр столицы сегодня подписал распоряжение о запрете. Депутатам Киеврады также будет предложен запрет на продажу алкоголя в магазинах и торговых сетях после 23:00 http://bereznyaki.org/novosty/zapret-prodazhi-alkogolya-v-nochnoe-vremya/

«Я переконаний, що необхідно обмежити реалізацію алкогольних напоїв. Якщо ми піклуємося про здоров’я українців, про атмосферу в суспільстві, то не повинен алкоголь продаватися на кожному розі і цілодобово. Бо це ж неприпустимо, коли розпивають алкогольні напої в парках, у столичних дворах, біля шкіл та на дитячих майданчиках. Багато скарг сьогодні від киян, яких хвилює і погіршення криміногенної ситуації в столиці. Якщо ми хочемо забезпечити порядок і безпеку в місті, зменшити число правопорушень, то повинні вживати жорстких заходів. Київ не повинен перетворюватися на суцільну «наливайку», – підкреслив мер столиці на сайте КГГА.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *