Клуб водного туризму Active Rest
Новоапостольская церковь
02.08.2018
Дім посуду
16.08.2018
Показати все

Клуб водного туризму Active Rest

Клуб водного туризму Active Rest UA

Березняки відомі у Києві не лише в якості одного з найкращих мікрорайонів столиці, а ще й своєю інфраструктурою. В нас є школи, садочки, будівельні магазинчики, поліклініки, торгові центри, озеро та набережна Дніпра. Не вистачає лише вертолітного майданчику 🙂 Тому те, що тут можна знайти ще спорядження для водного туризму нікого не дивує 🙂

Тож я відвідала склад-прокат молодої та дуже перспективної компанії Active Rest, що знаходиться за адресою м.Київ, вул.Березняківська,17/1 Так, зовсім поряд з нами)
Особливість продукції бренду – унікальна технологія виготовлення спорядження, байдарок і катамаранів. Вони надувні, що значно полегшує транспортування.

Засновники компанії започаткували виробництво своїх байдарок на надсучасному заводі з найякісніших європейських матеріалів. Виготовлення швів відбувається методом зварювання, без клею. Це надає 100% міцності та зносостійкості готовим виробам.

Продаж чи оренда?

Компанія Active Rest продає та надає в оренду байдарки, спальні мішки, катамарани, спорядження для альпінізму, рятувальні жилети, термоупаковки, весла, одяг та іншу супровідну атрибутику.

Гарантія на дані товари – 15 років. І, за словами співробітників, для користування таким водним транспортом майже непотрібні навички. Всім, хто взяв на прокат катамаран або байдарку, обов’язково дають з собою ремкомплект.

А що ще цікавого?

Компанія організовує корпоративи, весілля, дні народження, колективні пікніки, екскурсії та багато іншого. Тож не гайте часу і завітайте до Active Rest, можливо ви знайдете нове хобі!


Адреса: вул.Березняківська 17\1

Номер телефону: +38 (095) 219 22 99 +38 (093) 629 22 99 +38 (067) 219 22 99

Сайт: https://active-rest.ua


#activerest #activerestua #березняки #bereznyakiorg #bereznyaki #berezniaky

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *